Realita násilí: K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě

Realita násilí: K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě - Jan Kadlec, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kadlec,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Realita násilí: K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Realita násilí: K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kadlec,. Číst Realita násilí: K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Násilí je nedílnou součástí světa. Většina z nás s ním ale nemá přímou zkušenost a naše znalosti se opírají o to, co o násilí říkají mistři bojových umění. Jenže mnohdy ani oni sami nečelili konfliktní situaci jinde než tělocvičně. A násilí při nácviku je něco zcela jiného než to, s čím se můžeme setkat na ulici. Rory Miller jako velitel vězeňské zásahové jednotky prošel stovkami střetů s nejnásilnějšími členy společnosti, kromě toho ale podstoupil i tradiční trénink bojových umění. Během své služby zjistil, že skutečné násilí se ani zdaleka nepodobá tomu, čemu se učíme v tělocvičnách a co nás učí příručky, a rozhodl se o svá poznání podělit. Tato kniha vás nenaučí bojovat. To ostatně žádná. Na rozdíl od obvyklých příruček, jež se zpravidla zaměřují na bojové techniky, vám však nabídne na násilí nový pohled, který vám při skutečné konfrontaci opravdu pomůže.


... násilí: K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě Jan Kadlec, Rory Miller Nakladatel: Mladá fronta 2017 Realita násilí - Miller, Rory ; K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě Realita násilí - K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě 2017 Komunikace v konfliktu 2018 Kniha Realita násilí - K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě je v Násilí je nedílnou součástí světa ... Realita násilí | O2 Knihovna ... . Většina z nás s ním ale nemá přímou zkušenost a naše znalosti se opírají o to, co o násilí říkají mistři bojových umění. Jenže mnohdy ani oni sami nečelili konfliktní situaci jinde než v tělocvičně. A násilí při nácviku je něco zcela jiného než to, s čím se můžeme setkat na ulici. Realita násilí - K čemu jsou bojov ... Rory Miller - Wikipedie ... . Většina z nás s ním ale nemá přímou zkušenost a naše znalosti se opírají o to, co o násilí říkají mistři bojových umění. Jenže mnohdy ani oni sami nečelili konfliktní situaci jinde než v tělocvičně. A násilí při nácviku je něco zcela jiného než to, s čím se můžeme setkat na ulici. Realita násilí - K čemu jsou bojov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY