Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení: Praktická cvičení, testy a tipy

Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení: Praktická cvičení, testy a tipy - Ursula Oppolzer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ursula Oppolzer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení: Praktická cvičení, testy a tipy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení: Praktická cvičení, testy a tipy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ursula Oppolzer. Číst Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení: Praktická cvičení, testy a tipy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo nezná situace, kdy si nemůže vzpomenout na jméno člověka, se kterým má schůzku, musí si pokaždé znovu dohledat něčí telefonní číslo či PIN, nemůže najít klíče, propásne termín jednání nebo za žádnou cenu nemůže přijít na řešení jednoduchého problému. Často zapomínáme jen maličkosti, ale právě ty nás přivádějí k zoufalství. Napadají nás otázky jako: To už začínám pomalu stárnout? Mám něco v nepořádku s hlavou? Co s tím můžu dělat?   Nejčastější příčinou naší zapomnětlivosti je stres. Stres vede k tomu, že si připadáme úplně zabednění, máme zablokované myšlení, nedokážeme se soustředit a špatně ukládáme informace. Kreativita a fantazie jsou na nule. Dalšími důvody, proč se zhoršuje naše schopnost přemýšlet a pamatovat si, jsou rutina, stále stejné postupy řešení, jednostranné myšlení levou mozkovou polovinou (zvané také levostranné), málo pohybu, nedostatek spánku a nevhodná strava. Pokud vám selhává paměť a vy ji chcete zlepšit jen pomocí tréninku, chováte se stejně jako manažer, který nařídí zaměstnancům přesčas, aby navýšil výrobu, ale nestará se o to, zda mají dobré pracovní podmínky a jestli není třeba je zlepšit.   Hlava jen tak nelétá vzduchem, ale je součástí vašeho těla a je ovlivňována vaší duší. Vytvořte nejprve vhodné podmínky a teprve potom začněte s vlastním tréninkem mozku!  Postarejte se o své tělesné i duševní zdraví a pokuste se zbavit stresu nebo se mu vyhýbat. Pomocí programu v knize můžete výrazně zlepšit svou schopnost koncentrace, paměť i kreativitu a rozhýbat své mozkové buňky.   V programu pro trénink mozku navíc najdete celou řadu tipů pro každodenní život i pro stravování, které mozku prospívá, a ve cvičeních jsou nadto uvedeny nejrůznější zajímavé poznatky o fungování mozku (informace o výzkumu mozku, odbourávání stresu, rozdílech mezi mužským a ženským mozkem a mnoha dalších tématech). Abyste mohli cíleně začít tam, kde právě potřebujete, můžete si udělat i podrobný test. 


...te si paměť, koncentraci a myšlení Autor: Oppolzer, Ursula Nakladatel: Grada EAN: 9788027128778 ISBN: 978-80-271-2877-8 Originál: Das Grosse Brain-Fitness-Buch Překlad: Thöndlová, Mgr, Gabriela Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení | Dumknihy.cz ... ... . vydání) Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení - Praktická cvičení, testy a tipy 279 Kč 199 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známky opotřebení . Kniha: Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení -- Praktická cvičení, testy a tipy - Ursula Oppolzer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Zlepšete si pam ... Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení -- Praktická ... ... . Kniha: Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení -- Praktická cvičení, testy a tipy - Ursula Oppolzer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Zlepšete si pam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY