Deep Purple & Rainbow: Všechna alba, všechny skladby 1968–1979

Deep Purple & Rainbow: Všechna alba, všechny skladby 1968–1979 - Steve Pilkington | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Pilkington
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deep Purple & Rainbow: Všechna alba, všechny skladby 1968–1979.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deep Purple & Rainbow: Všechna alba, všechny skladby 1968–1979 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Pilkington. Číst Deep Purple & Rainbow: Všechna alba, všechny skladby 1968–1979 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Deep Purple patří k nejvlivnějším a nejznámějším hardrockovým kapelám, které se vynořily z tavícího kotle všemožných hudebních směrů koncem šedesátých let. Skupina několikrát změnila sestavu i styl a uprostřed sedmdesátých let – jak se ukázalo, jen dočasně – ukončila činnost. Geniální kytarista Ritchie Blackmore pokračoval od roku 1975, kdy založil Rainbow, vlastní cestou. Zvlášť se mu dařilo uplatňovat svůj styl ve spolupráci s legendárním zpěvákem Ronniem Jamesem Diem. Deep Purple se ve své klasické sestavě Mark II znovu objevili na scéně v roce 1984, ale mnozí považují právě tuto prvotní a občas bouřlivou éru za jejich nejvýznamnější. Autor knihy Steve Pilkington zaměřuje pozornost na období od vydání alba Shades Of Deep Purple v roce 1968 k rozpadu skupiny po vydání Come Taste The Band v roce 1975. Zmiňuje také první čtyři studiové desky Rainbow. Podrobně rozebírá jednotlivé písně všech alb a kromě toho zaznamenává i živé nahrávky, DVD a videa. Výsledkem je dosud nejpodrobněji vydaný průvodce tvorbou skupin Deep Purple a Rainbow z let 1968–1979. Autor s obdivem a uznáním popisuje proslulé skladby, neváhá ale poukázat ani na to, co se dle jeho mínění až tak nepodařilo. Ano, jde o subjektivní pohled hudebního kritika, každopádně jeho postřehy a komentáře podávají další vhled do stále fascinujících dějin těchto uznávaných skupin. Jste-li jejich zarytými příznivci nebo jednoduše chcete průvodce světem, který leží za „Smoke On The Water“, tahle kniha je právě pro vás.


... Deep Purple & Rainbow -- Všechna alba, všechny skladby 1968-1979 - Steve Pilkington ... Nakladatelství NAVA - Příspěvky | Facebook ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. ... (všechna alba, všechny skladby 1968-1979) Předmětná hesla Deep Purple (hudební skupina) Rainbow (hudební skupina) Hudba ... Výsledkem je dosud nejpodrobněji vydaný průvodce tvorbou skupin Deep Purple a Rainbow z let 1968-1979. Autor s obdivem a uznáním popisuje proslulé skladby, neváhá ale poukázat ani na to, co se dle jeho mínění až tak nepodařilo. Ano, jde o subjektivní pohled hudebního kritika, každopádně jeho postřehy a ko ... Deep Purple & Rainbow - Všechna alba, všechny skladby 1968 ... ... . Ano, jde o subjektivní pohled hudebního kritika, každopádně jeho postřehy a komentáře ... Deep Purple & Rainbow: Všechna alba, všechny skladby 1968-1979 Steve Pilkington Nakladatel: Nava 2019 Deep Purple & Rainbow: Všechna alba, všechny skladby 1968-1979 Deep Purple patří k nejvlivnějš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY