Jmenuji se Orel

Jmenuji se Orel - Romi Grey | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Romi Grey
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jmenuji se Orel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jmenuji se Orel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Romi Grey. Číst Jmenuji se Orel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Může kočka domácí jíst radši okurky než chytat myši? Může mít slepice ráda hlazení? A kolik vlastně snáší vajíček? A vůbec, je možné, aby veverka jezdila na kocourovi s podezřelým jménem Gothaj? A co bobr? Žije v jižních Čechách? Příběhy a postavičky této nerozsáhlé knížky vám mohou milí čtenáři připadat fantaskní. Vězte však, že autorka knihy má tyto bytůstky živoucí doma a opravdu se tak chovají. Žijí na jednom malém jihočeském dvorku. Paní, která se o ně stará, se rozhodla jejich dobrodružné životy sepsat, aby jejich osudy a především příběh svérázné slepice Orel, neupadl v zapomnění.


...roční čtenáři a dáváme přednost literatuře, kde vítězí dobro nad zlem a při jejímž čtení se rozléhá teplý pocit na hrudi ... Jmenuji se Orel - Nakladatelství KNIHA.JE ... . Jedním z nových přírůstků tohoto druhu je nádherná kniha Jmenuji se Orel od stejně tak nádherné autorky Romi... Proč jsem napsala knihu Jmenuji se Orel. Mé rozhodnutí napsat knihu přišlo skoro hned po tom, co jsme si s několika přáteli koupili vynesené slepičky z velkochovu. To, co jsem tam viděla, slyšela a cítila, mě velice zasáhlo. Přemýšlela jsem o tom, co mohu udělat já jako jednotlivec mimo organ ... PDF Jmenuji se Orel - nidv.cz ... . To, co jsem tam viděla, slyšela a cítila, mě velice zasáhlo. Přemýšlela jsem o tom, co mohu udělat já jako jednotlivec mimo organizace na ochranu zvířat, která ... Jmenuji se Orel novinky PR článek, 17.10.2019. Jste přesvědčeni, že ze slepičího vejce označeného číslem tři, musí zákonitě vyrůst slepice, nebo kohout? Prvotina spisovatelky Romi Grey, vám spolehlivě dokáže opak a jihočeský dvorek se s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY