Povídky podivných

Povídky podivných - Ransom Riggs | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ransom Riggs
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky podivných.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povídky podivných ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ransom Riggs. Číst Povídky podivných Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fascinující vyprávění předávaná podivnými z generace na generaciNejoblíbenější příběhy, které z lidové slovesnosti podivných sesbíral Millard Nullings, dobrý přítel Jacoba Portmana, pocházejí z různých částí světa a jsou v nich ukryty tajné vědomosti. Pověsti, legendy a mýty z historie ukazují, že podivní nejprve bez problémů žili v širší komunitě obyčejných lidí, ale postupně byli kvůli svým zvláštním schopnostem a nadáním vytlačováni na okraj společnosti.VAROVÁNÍ: Pokud si příběhy pouštíte nahlas, ujistěte se, že i ostatní posluchači jsou podivní!


...y podivných. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580 ... Povídky podivných - Ransom Riggs ... . Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Povídky podivných - Ransom Riggs ... Některé z deseti povídek čtenáři zčásti znají ze zmínek v trilogii o podivných dětech ze sirotčince slečny Peregrinové, třeba tu o ... Povídky podivných book. Read 2,670 reviews from the world's largest community for readers. Také vás vždy zajímalo, kde se vzaly podivné děti ze Sirotčinc... Povídky podivných E-kniha, česky. Povídky podivných. 3x. 0. Varian ... Sirotčinec slečny Peregrinové - Povídky podivných - Ransom ... ... ... Povídky podivných E-kniha, česky. Povídky podivných. 3x. 0. Varianty. E-kniha 194,-Audiokniha 299,-Elektronická kniha Autor: Ransom Riggs. 2017, česky, 176 stran - kniha ze série Sirotčinec slečny Peregrinov ... „Povídky podivných" u nás vydalo nakladatelství Jota, a jak se zdá, kniha bude stejně úspěšná jako předchozí romány o p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY