Punisher: Vánoce na odstřel

Punisher: Vánoce na odstřel - Jason Aaron, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jason Aaron,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Punisher: Vánoce na odstřel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Punisher: Vánoce na odstřel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Aaron,. Číst Punisher: Vánoce na odstřel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vánoce v rudé Vánoce jsou svátky… pomsty. Po jednom mafiánském pohřbu si skupina vdov usmyslí, že najme ideálního zabijáka, který je konečně zbaví muže, jenž jejich manžely dostal do rakví. Jak řeknou, tak udělají… jenže tím zabijákem je žena, smrtelně nebezpečná Siciliánka jménem Suspiria. Napsali JIMMY PALMIOTTI a JUSTIN GRAY, kresba a obálka MARK TEXEIRA. Seznam Punisher si udělal vánoční seznam, ale místo dárků jsou na něm jména lidí, kteří moc zlobili a on je za to chce zabít. A typicky punisherovská nadílka nakonec čeká na ty, kdo můžou za vraždu malého chlapce. Bohužel se do případu zamotali potrestaný policista, truchlící matka a jeden zločinec na útěku – a čáru mezi hodnými a zlobivými jde nakreslit dost těžko. Tahle záhada je hluboká jako krbový komín a právě tak špinavá, a i když nakonec Punisher dojde k cíli, zbývá otázka: bude vůbec s to stisknout spoušť? Napsal STUART MOORE a nakreslil C. P. SMITH. Sláva na výsostech Bohu a pokoj lidem dobré vůle Co by to bylo za Vánoce bez Punishera! Jistý gangster a jeho těhotná žena mají co dělat, aby unikli soupeřící mafiánské partě, ale naštěstí pro ně má Frank Castle vánoční náladu. I když udržet je naživu nebude snadné, protože lidí, kteří po nich jdou, nějak přibývá. Ale kdo kdy tvrdil, že vánoční zázraky jsou brnkačka, že? Napsal JASON AARON a nakreslil ROLAND BOSCHI.


...: Vánoce na odstřel. Jimmy Palmiotti. Četl(a) jsem ... různí - Punisher MAX: Vánoce na odstřel ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 3.4. u Vás doma (Typy doručení) ... A Fry | 21.12.2019 | Punisher MAX: Vánoce na odstřel |. Punisher MAX: Vánoce na odstřel - Marketingově zcela ideální Vánoční dárek, jehož největší nevýhodou je absence kvalitně vypointovaných příběhů. Ze tří speciálů mě totiž opravdu bavil asi je ... Punisher: Vánoce na odstřel — CREW ... . Ze tří speciálů mě totiž opravdu bavil asi jen ten poslední, ve kterém Aaronův scénář náramně doplňuje Boschiho kresba. Úvodní Palmiottiho povídka je ... Hledáte Punisher: Vánoce na odstřel od Jimmy Palmiotti? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Punisher: Vánoce na odstřel. Punisher: Vánoce ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY