Tatínku, povídej...

Tatínku, povídej... - Aleš Preis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Preis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínku, povídej....pdf


Chcete si knihu přečíst?Tatínku, povídej... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Preis. Číst Tatínku, povídej... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, proč mají zebry pruhy? A proč netopýři visí hlavou dolů? Proč ježek dupe? Proč má žirafa dlouhý krk? A proč mohou včely bodnout jen jednou? Jestli ne, tak v téhle knize se to všechno dozvíte... No, možná to, co se v ní dozvíte, není tak úplně pravda a paní učitelka by s tím možná nesouhlasila, ale zase na druhou stranu - tahle knížka vás bude na rozdíl od školních učebnic bavit. Bude vás bavit ji číst, a budete se u ní bavit. A když se člověk baví, tak přece zase tak moc nezáleží na tom, jestli to, co čte, se opravdu stalo nebo ne. Nebo ano? Tak si s touhle knížkou někam zalezte, začtěte se do ní a pak řekněte sami, jak to tedy vlastně je.


..., povídej... Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Akce - ORION KEMP ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pak vám doporučujeme hravou knížku Tatínku, povídej..., která bude bavit jak vaše ratolesti, tak dospělé čtenáře. Prostě zábavné čtení pro celou rodinu, jak má být! Tři z vás mohou knihu právě nyní vyhrát ... píseň Bialoň Románek-Povídej mi tatínku 6.8. 2016 - YouTube ... . Prostě zábavné čtení pro celou rodinu, jak má být! Tři z vás mohou knihu právě nyní vyhrát v naší nové soutěži. Cena v soutěži. Kniha Tatínku, povídej... na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tatínku,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY