Centurioni 2: Útok

Centurioni 2: Útok - Antony Riches | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Antony Riches
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Centurioni 2: Útok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Centurioni 2: Útok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antony Riches. Číst Centurioni 2: Útok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na rýnském pomezí vypukla totální válka. Nový náčelník Batavů povolal zpět batavské kohorty, ještě před nedávnem hrdé vojáky Říma. Jejich vlast se mezitím změnila k nepoznání. Římský vliv vyprchal a Římané se ve Starém táboře snaží vzpamatovat po kruté porážce, kterou jim rebelové uštědřili. Batavští bojovníci vyráží zpět na jih jako útočný klín, jehož cílem je zničit římské pevnosti na hranicích a zbavit tak území kmene římského nebezpečí. Pátá a Patnáctá legie se ocitnou v obležení a zoufale se snaží udržet proti mohutné přesile spojených germánských kmenů. Římané však rozhodně nemíní sklonit zbraně. Vysílají na sever záchranný sbor, který má jediný úkol. Zničit povstalce a obnovit na dobytém území římskou moc a hrdost. Události, k nimž se schyluje, rozhodnou nejen o osudu Severního tábora, ale též celého římského panství na severním pomezí.


...Centurioni 2: Útok (Anthony Riches). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Centurioni 2: Útok ... Centurioni 2 Útok (Anthony Riches) > kniha | PreSkoly.sk ... . Anthony Riches. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 14.4. u Vás doma (Typy doručení ... Hledáte Centurioni 2: Útok od Anthony Riches? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Centurioni 2: Útok. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtená ... Centurioni Útok (2. díl) | KNIHCENTRUM.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Centurioni 2: Útok. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY