Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i velké

Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i velké - Barbora Charvátová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Charvátová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i velké.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i velké ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Charvátová. Číst Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i velké Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vařit pro děti může být oříšek. Obzvlášť tehdy, chcete-li se zavděčit mlsným jazýčkům malých strávníků, vytříbeným chutím tatínkům, a navíc dbáte na to, aby bylo jídlo výživově hodnotné. Každodenní přemýšlení, jak poskládat jídelníček ke spokojenosti vás i vašich ratolestí, si můžete usnadnit, sáhnete-li po receptech z této kuchařky. Najdete tu rozmanité pokrmy – od polévek, přes hlavní jídla, svačinky až k pamlskům, vše roztříděno podle věku dětí s poznámkami zaměřenými na specifika vaření pro nejmenší.


...se Barbora a jsem máma, která kromě své malé holčičky miluje také vaření ... Fazolková omáčka bez mouky (od 1 roku) - MÁMA V KUCHYNI 2 ... . Moje kuchyně je typická využitím základních surovin, které volím také s ohledem na svou malou dcerku. Ráda experimentuji, nemám ráda polotovary a náhražky, oceňuji kvalitu a poctivost při vaření. Kniha Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i velké na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i... Název: Máma v kuchyni 2 - S chutí pro malé i velké. Autor: Barbora Charv ... Máma v kuchyni ♥: Šmakouní provensálské placky (od 1 roku) ... ... Název: Máma v kuchyni 2 - S chutí pro malé i velké. Autor: Barbora Charvátová. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Kuchařky - Pro děti; Kuchařky, nápoje, diety › Zdravá výživa; ISBN: 978-80-264-2853-4. EAN: 9788026428534. Objednací kód: NA371824 Máma v kuchyni S chutí pro malé i velké. Přidat recenzi Autoř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY