Mezi řádky: Leviatan: Mezi řádky 04

Mezi řádky: Leviatan: Mezi řádky 04 - Mike Carey | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mike Carey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi řádky: Leviatan: Mezi řádky 04.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mezi řádky: Leviatan: Mezi řádky 04 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Carey. Číst Mezi řádky: Leviatan: Mezi řádky 04 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tom Taylor je více než syn jednoho z nejpopulárnějších spisovatelů na světě a jmenovec jeho nejmilovanějšího výtvoru, malého čaroděje Tommyho Taylora. Je živá zbraň v opravdové válce slov, v níž tajemný spolek využívá moc vyprávění k přetváření světa podle svých temných záměrů. A on se narostl a byl vychován proto, aby za nimi navždy zavřel poslední stránku. Zatím však jeho příběh zamířil k nejnebezpečnějšímu zvratu – skutečně obludnému příběhu. Aby Tom mohl dostat své mimořádné schopnosti pod kontrolu, musí vyplout na moře jednoho z největších dobrodružství, jaká kdy byla vyprávěna, a podniknout lov na bílou velrybu, která za sebou zanechala brázdu v podobě nesčetných mýtů a šílenství. Jeho přátele zatím pronásleduje nebezpečný nový nepřítel – a musejí čelit vlastní krizi identity. Dovede je všechny Tomova cesta k odpovědím, které hledají? Nebo se Tom utopí v hlubinách tisíce a jednoho nešťastného konce?


...26.7.2017 | Mezi řádky #04: Leviatan | ... Mezi řádky 4 - Leviatan (Mike Carey) | Kategórie ... ... . Mezi řádky #04: Leviatan - Začalo to epickou výpravou za Bílou velrybou, aby to mohlo skončit prolomením čtvrté stěny a ne až tak uspokojivým zakončením, které vyšumělo do ztracena. Nic z toho by ale ani tak nevadilo, kdybych neměl pocit že to celé bylo úplně k ničemu a v příštím díle pro jistotu začneme zase od ... Originální název: Freedom Writers, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/mezi-radky Drama / krimi, N ... Mezi řádky: Leviatan - Mike Carey | KOSMAS.cz - vaše ... ... .sms.cz/film/mezi-radky Drama / krimi, Německo, USA, 2007, 123 min. Režie: Richard LaGraven... Mezi řádky 04: Leviatan. 11. září 2017 Morzael Diskuze (0) No jo, tak už jsem zase tady. Venku je hnusně, dovolený skončily, nezbývá, než se zase dát do čtení (a hlavně psaní). I když to zatím není t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY