Pochoutkový rok: 120 tradičních rodinných receptů na vynikající domácí jídla

Pochoutkový rok: 120 tradičních rodinných receptů na vynikající domácí jídla - Patrik Rozehnal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrik Rozehnal
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pochoutkový rok: 120 tradičních rodinných receptů na vynikající domácí jídla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pochoutkový rok: 120 tradičních rodinných receptů na vynikající domácí jídla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Rozehnal. Číst Pochoutkový rok: 120 tradičních rodinných receptů na vynikající domácí jídla Online je nyní tak snadné!

POPIS


V kuchařce Pochoutkový rok najdete celkem 120 zajímavých rodinných receptů z celé naší země. Rozděleny jsou na slané a sladké. Jde o nejrůznější chuťovky, polévky, masové i bezmasé pokrmy, sladké koláče, kynuté buchty a další tradiční české, moravské a slezské speciality. Všechny tyto recepty pocházejí od posluchačů regionálních stanic Českého rozhlasu, kteří se úspěšně účastnili prvních tří ročníků kulinářské soutěže Pochoutkový rok. Ze všech došlých receptů vybrala porota soutěže – složená ze šéfkuchařů Jaroslava Sapíka a Pavla Pospíšila a vášnivé kuchařky a milovnice jídla herečky Nadi Konvalinkové – 120 nejlepších obsažených právě v této knížce. Jako bonus pak čtenáři v knize najdou i recepty samotných porotců Pochoutkového roku.


... informace o produktu Kniha Pochoutkový rok - 120 tradičních rodinných receptů na vynikající domácí jídla - Rozehnal Patrik, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pochoutkový rok - 120 tradičních rodinných receptů na vynikající domácí jídla - Rozehnal Patrik ... Pochoutkový rok 120 tradičních rodinných receptů na ... ... . V kuchařce Pochoutkový rok najdete celkem 120 zajímavých rodinných receptů z celé naší země. Rozděleny jsou na slané a sladké. Jde o nejrůznější chuťovky, polévky, masové i bezmasé pokrmy, sladké koláče, kynuté buchty a další tradiční české, moravské a slezské speciality. V kuchařce Pochoutkový rok najdete celkem 120 zajímavých rodinných receptů z celé naší zem ... Pochoutkový rok / Nejlevnější knihy ... . Rozděleny jsou na slané a sladké. Jde o nejrůznější chuťovky, polévky, masové i bezmasé pokrmy, sladké koláče, kynuté buchty a další tradiční české, moravské a slezské speciality. V kuchařce Pochoutkový rok najdete celkem 120 zajímavých rodinných receptů z celé naší země. Rozděleny jsou na slané a sladké. Jde o nejrůznější chuťovky, polévky, masové i bezmasé pokrmy, sladké koláč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY