Svět Tarotu: Univerzální příručka k tarotovým kartám

Svět Tarotu: Univerzální příručka k tarotovým kartám - Renata Petříčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Renata Petříčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět Tarotu: Univerzální příručka k tarotovým kartám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět Tarotu: Univerzální příručka k tarotovým kartám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Petříčková. Číst Svět Tarotu: Univerzální příručka k tarotovým kartám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přijměte pozvání do tarotové cukrárny, kterému zkrátka nejde odolat. Svět tarotu je svět všech odstínů lidského bytí od chvil štěstí a smysluplnosti až po prázdné chvíle naplněné beznadějí. A někde mezi tím je 78 různých situací. V této knize jich ale najdete ještě víc, protože je tu důraz kladen na obrázky, na vnímání různých autorů. Jako když vejdete do cukrárny s nepřeberným množstvím voňavých sladkostí od nejlepších cukrářů světa… Je libo tarot, který vás opřede nostalgií nočních snů? Nebo tenhle s keltskými draky, tenhle s kočkami, další voní mlžným ocelovým oparem ve stylu steampunku… Další je okořeněný špetkou chilli a pronikavou moderností. Určitě si vyberete, i pokud milujete andělskou tematiku nebo čistou klasiku. Je až neuvěřitelné, kolik příchutí má obyčejný tarot a každá karta, byť zdánlivě stejného významu, může být vnímána jinak. Oči vám budou přecházet! Dostává se vám do rukou originální příručka k tarotu, v níž se autorka věnuje převážně symbolice a významům karet, které v jejím pojetí ožívají a stávají se snadno zapamatovatelnými. U každé karty je navíc význam pro výklad v oblasti vztahů, práce a překážek a velmi užitečné významy v kombinaci s dalšími kartami. Svět tarotu vám přijde vhod, ať už pracujete s jakýmikoliv kartami – začátečníkům je skvělým úvodem do fascinujícího světa tarotu a pokročilým vykladačům bude svěží inspirací. A pokud tarotové karty ještě nemáte, pak vám jedinečné srovnání ilustrací i nálad třinácti tarotových souborů určitě pomůže s výběrem toho pravého pro vás.


...: Univerzální příručka k tarotovým kartám Příručka k tarotu, v níž se autorka věnuje převážně symbolice a významům karet ... Svět Tarotu | Sophistes esoterický obchod ... . U každé karty je navíc význam pro výklad v oblasti vztahů, práce a překážek a významy v kombinaci ... Svět tarotu je svět všech odstínů lidského bytí od chvil štěstí a smysluplnosti až po prázdné chvíle naplněné beznadějí. A někde mezi tím je 78 různých situací. V této knize jich ale najdete ještě víc, protože je tu důraz kladen na obrázky, na vnímání různých autorů. Svět tarotu je s ... Kniha Svět Tarotu - Univerzální příručka k tarotovým ... ... . V této knize jich ale najdete ještě víc, protože je tu důraz kladen na obrázky, na vnímání různých autorů. Svět tarotu je svět všech odstínů lidského bytí od chvil štěstí a smysluplnosti až po prázdné chvíle naplněné beznadějí. A někde mezi tím je 78 různých situací. V této knize jich ale najdete ještě víc, protože je tu důraz kladen ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY