The Twin Ship Tao

The Twin Ship Tao - Aleš Čermák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Čermák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
The Twin Ship Tao.pdf


Chcete si knihu přečíst?The Twin Ship Tao ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Čermák. Číst The Twin Ship Tao Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět je v superpozici. Svět, který je rozsáhlou sítí vzájemně propojených materiálních i nemateriálních věcí. Většinu dne vidíme, vnímáme a interagujeme jen s povrchem, který je malým oknem do této sítě. Ovšem právě to, co je pod povrchem, má na naše životy největší vliv. Skrývají se tam všechny kulturní axiomy, jež nezpochybňujeme, a na nich je vše také postaveno. Superpozice říká, abychom se pod povrch podívali a začali si s těmi nitkami hrát. Pokud je totiž vše propojeno – genderové role, biologie s kulturou, člověk a technologie –, i malé zatahání za nitku může vyvolat dalekosáhlé změny. Především pro ty, kdo se nebojí na rozhraní kultury, biologie a technologie pohybovat pod povrchem, je velká část toho, co znamená být člověkem, otevřená a dostupná *up for grabs*.


...lem of dialectical processes in Čermák's The Twin Ship Tao is most palpable in the question of gender ... List of works 2020-2013 ... . The author constantly wrestles with the gender dialectic and turns the stereotypes on their heads. An androgynous woman, symbolically named by the feminine sign of the rhombus, is free, but her speech and reactions are mechanical. The Twin Ship Tao. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ... Twin prime - Wikipedia ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... In June 2016, the Navy awarded a $3.2 billion contract to General Dynamics NASSCO in San Diego for the design and construction of the first six ships of the Future Fleet Rep...SOUVISEJÍCÍ KNIHY