Antihrdina

Antihrdina - Alexandra Salmela | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Salmela
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Antihrdina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Antihrdina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Salmela. Číst Antihrdina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmadvacetiletý Antti Hrdina přijíždí do konzumního KoroNova ze severní země zvané Utopie, která je založená na ideologických heslech a obrovských obětech, díky nimž mohou lidé, zvířata i rostliny žít v náručí Matky přírody. Tato země stojí jako pevnost v první linii boje proti dravému globálnímu kapitalismu. Místní legendy pateticky opěvují statečnou zakladatelku Směrodárkyni, hrdinku, díky níž se utopie stala skutečností. Ale nechová se tato společnost spíš jako diktatura? A nakolik jsou legendy pravdivé? Antihrdina je kniha o cynismu i naději, o ztrátě ideálů i slepé důvěře, o zvrácené mateřské lásce a hledání ztraceného syna, o cestě, stromech, ale zejména o hrdinech. Existuje ještě hrdinství a má vůbec nějaký smysl?Události viděné pohledem několika vypravěčů se v experimentální textové koláži překypující brilantním jazykovým humorem postupně splétají do podobně strhujícího proudu jako koroNovské řeky Véna a Aorta a vytvářejí temně děsivou vizi světa, možná ne tak vzdáleného tomu našemu.


...na je archetyp, literární protagonista nebo klíčová postava, jejíž charakter postrádá tradiční atributy a kvality hrdiny a místo toho má vlastnosti, které jsou protikladem hrdinství (např ... Antihrdina - Alexandra Salmela | Kniha na Alza.cz ... . nešikovnost, nerozhodnost, zbabělost, egoismus, krutost, bezcitnost apod.)Pro představu, přiřadíme-li hrdinům bílou barvu a záporným postavám černou, pak antihrdina se ... Czech: ·antihero 2001, Daniela Hodrová, … na okraji chaosu …, Praha: Horst, →ISBN, page 259: Hrdina a antihrdina jsou dvě podoby hereckých postav, úspěšně si získávající sympatie diváka. Hero and antihero are two forms of dramatic characters gaining successfully the heart of a spectator Dal som si úlohu, naučiť sa strihať a robiť videá. Uvedomil som i že sa nesmiem hanbiť a nec ... Antihrdina - Alexandra Salmela | Databáze knih ... . Hero and antihero are two forms of dramatic characters gaining successfully the heart of a spectator Dal som si úlohu, naučiť sa strihať a robiť videá. Uvedomil som i že sa nesmiem hanbiť a nechať si poradiť od ľudí. Chcem z tohto kanálu urobiť kvalitný, pre... Kronika- Antihrdina....SOUVISEJÍCÍ KNIHY