Ke Gogolovi a zpátky

Ke Gogolovi a zpátky - Romana Rollingerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Romana Rollingerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ke Gogolovi a zpátky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ke Gogolovi a zpátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Romana Rollingerová. Číst Ke Gogolovi a zpátky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podzim roku 1989 a po něm hektická první léta devadesátá. Otevřené hranice, oceán nových možností a příležitostí. Taková je základna nového románu z prostředí studentského (nejen). Dětství a puberta hlavní hrdinky Anny Pišťárové, čerstvé studentky Fakulty architektury ČVUT, jsou zakotveny ve dvou předešlých knihách (Veškerá podobnost a jiné kotrmelce, 2001; Všechno, co svrbí, jednou svrbět přestane, 2007). Nyní ji čtenář má možnost sledovat v čase vypjatého politického konfliktu, kdy ale navrch získává groteska životního tápání, sveřepá snaha dotknout se skrz prizma hořkého humoru lidské podstaty. Anna prožívá první milostné soužití, potrat, rozpačitost ženské erotiky. Souběžně s jejím příběhem se v knize rozvíjí linie excentrického souputníka, důchodce Josefa Makowskiho a jeho lásky pozdního věku. V Anně, kromě jiného, uzrává i niterná potřeba generační konfrontace.


... Ke Gogolovi a zpátky od Romana Riba-Rollingerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Ke Gogolovi a zpátky | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . 33 prodejen po celé ČR Ke Gogolovi a zpátky Autor: Rollingerová, Romana Nakladatel: Carpe diem EAN: 9788074872792 ISBN: 978-80-7487-279-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 268 stran, česky Rozměry: 11,5 × 19,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Ke Gogolovi a zpátky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit ... Ke Gogolovi a zpátky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY