Naše vlčice Flocke

Naše vlčice Flocke - Tanja Askani | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tanja Askani
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naše vlčice Flocke.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naše vlčice Flocke ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanja Askani. Číst Naše vlčice Flocke Online je nyní tak snadné!

POPIS


Flocke byla nádherná bílá polární vlčice, jejíž start do života začal velice dramaticky. Ve věku tří dnů byla nalezena vedle své mrtvé matky a sourozenců, jediná přeživší, podchlazená a polomrtvá hlady. Tanja Askani se vlčete ujala, aniž by tušila, co to pro její další život bude znamenat… Tak mládě vyrůstalo v prvních měsících života v její domácnosti pouze se psy a lidmi, což přinášelo nečekané situace a nemalé problémy. Teprve až dostavba nového výběhu v zooparku umožnila Flocke první setkání s vlkem. Fascinující, dojemný a někdy i úsměvný příběh, který vypráví o předcích psů.


...byla nádherná bílá polární vlčice, jejíž start do života začal velice dramaticky ... Naše vlčice Flocke - LIBRUM.cz ... . Ve věku tří dnů byla nalezena vedle své mrtvé matky a sourozenců, jediná přeživší, podchlazená a polomrtvá hlady. Tanja Askani se vlčete ujala, aniž by tušila,... Koupit Koupit eknihu. Flocke byla nádherná bílá polární vlčice, jejíž start do života začal velice dramaticky. Ve věku tří dnů byla nalezena vedle své mrtvé matky a sourozenců, jediná přeživší, podchlazená a polomrtvá hlady. Naše vlčice Flocke . Tanja Askani; Tanja Askani . 5,0 . Sledovať autora . Hobby a voľ ... Naše vlčice Flocke Élysion nakladatelství s.r.o. ... . Naše vlčice Flocke . Tanja Askani; Tanja Askani . 5,0 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas Zápisníky, kalendáre. Všetky knihy autora . Élysion, 2018. Vydavateľstvo Élysion, 2018. Flocke byla nádherná bílá polární vlčice, jejíž start do života začal velice dramaticky. ... Všechny informace...SOUVISEJÍCÍ KNIHY