Tíha vesmíru

Tíha vesmíru - Jennifer Nivenová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jennifer Nivenová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tíha vesmíru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tíha vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer Nivenová. Číst Tíha vesmíru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Okouzlující love story, která vás dostane! Každý si myslí, že dobře zná Libby Stroutovou – tuhle odvážnou dívku s úctyhodnou váhou, jejíž fotku s titulkem „nejtlustší teenagerka Ameriky“ otiskly před dvěma roky snad všechny noviny v USA. Libby se ale od té doby změnila – a nejen co se váhy týče. Stejně tak si každý myslí, že dobře zná i Jacka Masselina. Mezi spolužáky je oblíbený, randí s nejkrásnější holkou ze školy a na první pohled to může vypadat, že má všechno, co si může přát. Až na to, že trpí prosopagnosií – není schopný rozeznávat lidské tváře a svůj handicap samo sebou skrývá. Když tedy na sebe Stroutová a Masselin rázem narazí ve škole, svět se obrátí vzhůru nohama – minimálně Van Burenova střední. A malér je na světě!


...íha vesmíru Přidat komentář. Marfuška89 ... Přečteno: Tíha vesmíru - Blogger ... . 20. dubna. Já se omlouvám, ale vůbec mě to nebavilo. ... název: Tíha vesmíru; orig. název: Holding up the universe; autor: Jennifer Niven; žánr: YA, světová literatura, pro děti a mládež, dívčí romány V astronomii je heliocentrismus modelem stavícím Slunce do středu sluneční soustavy a celého vesmíru. Slovo je odvozeno z řeckého (ἥλιος hélios = „Slunce" a κέντρον kentron = „střed"). Historicky je heliocentrismus protikladem g ... Tíha vesmíru - Jennifer Nivenová | Knihy Dobrovský ... . Historicky je heliocentrismus protikladem geocentrismu a v současné době modernímu geocentrismu, které kladou jako centrum Zemi.Myšlenka Slunce jako středu vesmíru je ... Tíha vesmíru je moc hezká kniha, ukazuje, že ať si o vás kdokoliv myslí co chce, vy zůstaňte sami sebou, v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY