V duchu Edgara Allana Poea: Antalogie polské fantastiky hororu

V duchu Edgara Allana Poea: Antalogie polské fantastiky hororu - Krzysztof Bortnik (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Krzysztof Bortnik (ed.),
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V duchu Edgara Allana Poea: Antalogie polské fantastiky hororu.pdf


Chcete si knihu přečíst?V duchu Edgara Allana Poea: Antalogie polské fantastiky hororu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Krzysztof Bortnik (ed.),. Číst V duchu Edgara Allana Poea: Antalogie polské fantastiky hororu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Antologie polské fantastiky známých i dnes méně známých polských autorů z přelomu 19. a 20. století. Mezi ty známé patří bezesporu dva polští nositelé Nobelovy ceny za literaturu - Władysław Reymont a Henryk Sienkiewicz -, ke známým autorům rozhodně patří i Bolesław Prus. Mezi ty méně známé, ale stále velmi kvalitní se řadí například Karol Irzykowski nebo Stefan Grabiński, jehož dílo je v Polsku i u nás znovu objevováno a vydáváno. A je zde i několik zajímavých děl daleko méně známých polských literátů, kteří své řemeslo perfektně ovládali a jež můžeme spolu s těmi známějšími a proslulejšími s čistým svědomím zařadit mezi duchovní dědice díla E. A Poea.


...u Edgara Allana Poea: Antalogie polské fantastiky hororu Krzysztof Bortnik (ed ... V duchu Edgara Allana Poea | Scifi magazín Vanili.cz ... .), Libor Martinek (ed.) Kniha: V duchu Edgara Allana Poea -- Antalogie polské fantastiky hororu - Krzysztof Bortnik; Libor Martinek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... A Poea. (antologie polské fantastiky hororu) Předmětná hesla polská próza ... Informace / Anotace ke knize: V duchu Edgara Allana Poea - Antalogie polsk ... V duchu Edgara Allana Poea - Antalogie polské fantastiky ... ... ... Informace / Anotace ke knize: V duchu Edgara Allana Poea - Antalogie polské fantastiky hororu. Antologie polské fantastiky známých i dnes méně známých polských autorů z přelomu 19. a 20. století. Mezi ty známé patří bezesporu dva polští nositelé Nobelovy ceny za literaturu - Władysław Reymont a Henryk Sienkiewicz -, ke ... Všechny informace o produktu Kniha V duchu Edgara Allana Poea, porovnání cen z internetový...SOUVISEJÍCÍ KNIHY