Základní kurz novořeckého jazyka

Základní kurz novořeckého jazyka - Kateřina Bočková Loudová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Bočková Loudová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základní kurz novořeckého jazyka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základní kurz novořeckého jazyka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Bočková Loudová,. Číst Základní kurz novořeckého jazyka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice Základní kurz novořeckého jazyka je první moderní českou učebnicí novořečtiny, která jako dosud jediná učebnice na trhu nabízí komplexní výklad systému novořeckého jazyka na všech rovinách. Její třetí vydání prošlo důkladnou inovací a přináší nové učební texty, větší penzum cvičení a množství soudobé slovní zásoby. Hlavní předností učebnice jsou ucelené výklady gramatiky zahrnující také odborné názvosloví. Učebnice je rozdělena do 38 lekcí, její součástí je i klíč k řešení úloh, novořecko-český slovníček a tabulka nepravidelných sloves. K dispozici jsou rovněž audionahrávky úvodních textů jednotlivých lekcí a některých cvičení. Učebnice je určena jak začátečníkům, kteří mají zájem o studium novořečtiny, tak i pokročilejším studentům novořeckého jazyka.


...í kurz novořeckého jazyka. Dostálová, Růžena ... Základní kurz novořeckého jazyka (Růžena Dostálová ... ... . Vydání: Set Out 2004 | Jazyk: česky a řecky-novořecky-starořecky | Signatura: JK 965. Učebnice novořečtiny s rozsáhlejšími řeckými cvičeními, s poučením o gramatických, morfologických i syntaktických jevech a se základní slovní zásobou (3700 slov). Učebnice Základní kurz novořeckého jazyka je první moderní českou učebnicí novořečtiny, která jako dosud jediná učebnice na trhu nabízí komplexní výklad systému novořeckého jazyka na všech rovinách. Její třetí vydání prošlo důkladnou inovac ... PDF Základní kurz novořeckého jazyka ... . Její třetí vydání prošlo důkladnou inovací a přináší nové učební texty, větší penzum cvičení a ... Základní kurz novořeckého jazyka + CD Autor: Dostálová, Růžena a Franc-Sgourdeou, Catherine Nakladatel: Set Out EAN: 9788086277394, 9...SOUVISEJÍCÍ KNIHY