Bez pravdy není naděje: aneb Zázraky se dějí

Bez pravdy není naděje: aneb Zázraky se dějí - Pavel Boubelík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Boubelík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez pravdy není naděje: aneb Zázraky se dějí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez pravdy není naděje: aneb Zázraky se dějí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Boubelík. Číst Bez pravdy není naděje: aneb Zázraky se dějí Online je nyní tak snadné!

POPIS


První i druhé vydání této velmi osobní zpovědi si autor vydal sám na vlastní náklady, pro sebe, svoji rodinu a přátele. Nyní po sedmi letech vychází již třetí oficiální vydání, které je určeno nejen pro širokou čtenářskou obec, ale též pro lidi závislé na démonu alkoholu. V knize si přečtou, kam až člověk může padnout, ale jak je velká šance a naděje, se z toho dostat. Tohle není vymyšlený román, je to skutečný životní příběh člověka, který svou vlastní vůlí a vírou překonal zlo, které jej táhlo k vlastnímu sebezničení. V knize šel autor až na dřeň, nic netajil a nezkrášloval. Je neuvěřitelné, že se kniha stala součástí psychoterapie na protialkoholním oddělení psychiatrické léčebny v Kroměříži. Pokud byste pana Boubelíka viděli, nevěřili byste, čím vším si musel projít. Pokud by kniha zachránila jen jednoho člověka, její vydání by mělo smysl.


...dy není naděje Autor: Boubelík, Pavel Nakladatel: Ergo Brauner EAN: 9788088245148 ISBN: 978-8088245-14-8 Popis: 1× kniha, lepená, 128 stran, česky Rozměry: 11,5 × 18 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Porodní váha? 730 g aneb Zázraky se dějí ... . vydání) Kniha Bez pravdy není naděje aneb Zázraky se dějí. Přidat komentář. Autor knihy. Pavel Boubelík česká. Kniha Bez pravdy není naděje aneb Zázraky se dějí je v. Přečtených: 1x: zavřít reklamu. Nápověda - Podmínky užit ... > Bez pravdy není naděje-16% sleva. Kniha: Bez pravdy není naděje Autor: Pavel Boubelík Podtitul: aneb Zázraky se dějí. První i druhé vydání této velm ... Pavel Boubelík | Databáze knih ... . Nápověda - Podmínky užit ... > Bez pravdy není naděje-16% sleva. Kniha: Bez pravdy není naděje Autor: Pavel Boubelík Podtitul: aneb Zázraky se dějí. První i druhé vydání této velmi osobní zpovědi si autor vydal sám na vlastní náklady, pro sebe, svoji rodinu a přátele. Nyní po sedmi letech ... Bez pravdy není naděje: aneb Zázraky se dějí (978-80-88245-14-8) Kniha - autor Pavel Boubelík, 128 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá První i druhé vydání této velm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY