Hladový národ

Hladový národ - Vendula Brunhoferová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vendula Brunhoferová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hladový národ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hladový národ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vendula Brunhoferová. Číst Hladový národ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Evropa, rok 1943. Celý kontinent ovládá Říše Thule plná nelidských okupantů. Klaus Klinsmann je vzorný říšský důstojník s jistotou solidního kariérního postupu. To se však mění po setkání s polskou dívenkou, která se transformuje v bytost, s níž se nikdo dosud nesetkal. Francií mezitím putuje vojenský výsadek, který je možná poslední nadějí lidstva na ukončení teroru, postaveného na kruté a krvavé magii. Nastává čas překvapivých spojenectví, hrdinských činů a soubojů se smrtí, která číhá všude kolem.


...knih Brokilon Alternativa se na sklonku loňského roku rozrostla o příspěvek Venduly Brunhoferové Hladový národ ... Hladový národ - vydařená akční fantasy ve víru druhé ... ... . Načasování bylo ideální, protože číst si o vánočních svátcích, jak upíří nacisté sežrali celou Evropu, je přesně to, co potřebujete po dlouhém dni plném cukroví a všeobecného veselí. Jednoduchou a jednoduše napsanou fantasy pochopitelně lze ... Tak trochu s obavou jsem se pustil do týhle holčičí Kulhánko-Kotletoviny … a po pár stránkách byly obavy pryč. Děj odsýpá, postavy živé, věcné chyby nejsou, s technikou si autorka poradila dobře … a hlavně, má to ja ... Hladový národ | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Děj odsýpá, postavy živé, věcné chyby nejsou, s technikou si autorka poradila dobře … a hlavně, má to jakýsi vnitřní duch. Hladový národ není historickým exkurzem, ale slušně našlápnutou dobrodružnou výpravou s patřičnou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY