Praktický průvodce cukrovkou, III. díl

Praktický průvodce cukrovkou, III. díl - Jana Psottová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Psottová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktický průvodce cukrovkou, III. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktický průvodce cukrovkou, III. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Psottová. Číst Praktický průvodce cukrovkou, III. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí kniha z řady úspěšných příruček pro lékaře i jejich pacienty. Od prvního Praktického průvodce se počet léčených diabetiků v ČR zvýšil o více než 100 000, přibývá i nemocných s diabetem, kteří o své nemoci zatím nevědí. Celkově již počet přesáhl číslo 1 milion. Dobrou zprávou na druhé straně je to, že každý rok přicházejí na trh další velmi účinné léky a rychle se vyvíjejí i technologie, které nejen zlepšují úroveň léčby, ale rovněž zvyšují kvalitu života nemocných. Informací o cukrovce je v dnešní době dostatek, problémem řady textů je však malá srozumitelnost pro laika. Právě to bylo impulsem pro vznik této knihy. K její vynikající srozumitelnosti přispěla skutečnost, že větší část textu byla původně určena pro pacientský internetový server a autorka měla velký počet reakcí od pacientů v rámci internetové lékařské poradny. Nejčastější a nejpřínosnější z těchto dotazů a odpovědí jsou rovněž součástí knihy.


...ý průvodce cukrovkou, III. díl Autor: Psottová, Jana Nakladatel: Maxdorf EAN: 9788073456306 ISBN: 978-80-7345-630-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 219 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2019 Praktický průvodce cukrovkou III ... PDF Praktický Průvodce Cukrovkou Iii. ... . Třetí kniha z řady úspěšných příruček pro lékaře i jejich pacienty. Od prvního Praktického průvodce se počet léčených diabetiků v ČR zvýšil o více než 100 000, přibývá i nemocných s diabetem, kteří o... Praktický průvodce cukrovkou III. díl Psottová Jana. Třetí kniha z řady úspěšných příruček pro lékaře i jejich pacienty. Od prvního Praktického průvodce se počet léčených diabetiků v ČR zvýšil o více než 100 000 ... Praktický průvodce cukrovkou, III. díl - Psottová Jana ... ... ... Praktický průvodce cukrovkou III. díl Psottová Jana. Třetí kniha z řady úspěšných příruček pro lékaře i jejich pacienty. Od prvního Praktického průvodce se počet léčených diabetiků v ČR zvýšil o více než 100 000, přibývá i nemocn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY