Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím?

Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? - Pavla Hanáčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Hanáčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Hanáčková. Číst Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se s různými typy vodních toků a také s rostlinami a zvířaty, které je obývají, pomocí naší party zvířat. Jsou na cestě za svým životním dobrodružstvím: chtějí se vrátit domů, odkud pocházejí. Ale co když neví, kde jejich domov je? Naštěstí je tu Anička. Ta jim pomůže objet různé vody světa, od polárních vod až po řeku Amazonku, prozkoumat je a zjistit, jestli to není domov některého z nich. Co se stane, až dojdou na konec své cesty? O tom vás zvířátka jistě ráda zpraví.


... se s různými typy vodních toků a také s rostlinami a zvířaty, které je obývají, pomocí naší party zvířat ... Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? - Tereza Makovská ... ... . Jsou na cestě za svým životním dobrodružstvím: chtějí se vrátit domů, odkud pocházejí. Ale co když neví, kde jejich domov je? Naštěstí Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? B. Listování v knize Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? Pavla Hanáčková . Poznejte s partou zvířecích kamarádů různé typy vodních toků a uvidíte, jakou roli v daném ekosystému mají! ... 1x kniha Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? Seznamte se s různými typy vodních toků a také s rostlinami a ... Vezmi mě domů Do jaké vody patřím? - Pavla Hanáčková ... ... ... 1x kniha Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? Seznamte se s různými typy vodních toků a také s rostlinami a zvířaty, které je obývají, pomocí naší party zvířat. Jsou na cestě za svým životním dobrodružstvím: chtě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY