Chlapec, který viděl

Chlapec, který viděl - Simon Toyne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Toyne
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlapec, který viděl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chlapec, který viděl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Toyne. Číst Chlapec, který viděl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Solomon Creed netuší, kdo je a odkud pochází. Jediná stopa je štítek v saku, na němž je zmíněno jméno krejčího a adresa v jižní Francii. Solomon se rozhodne tohoto muže vyhledat v naději, že o sobě zjistí víc. Místo odpovědí najde mrtvolu, která má na hrudi vyrytou Davidovu hvězdu, a krvavý nápis na zdi. Policie Solomona najde na místě činu a zavře ho. Musí uniknout, aby očistil své jméno a zjistil pravdu o vraždách, ale i o sobě. Druhý díl ze série Solomon Creed. Pro fanoušky Leeho Childa.


... který viděl pravdu - vypráví Gabriela Filippi (ukázka 1) GoschaTV1 ... Kdyby Bůh nebyl Láska... - vypráví Gabriela Filippi (ukázka 2) ... . ... „Je pouze jeden život, který se projevuje ve všech podobách. Pouze jedno Já. Pouze jedna Láska." Chlapec, který viděl pravdu Nakladatel: Eugenika EAN: 9788088913320 ISBN: 80-88913-32-2 Originál: The boy who saw true Překlad: Bečvářová, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2001 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Chlapec, který viděl p ... Představení Chlapec, který viděl pravdu | Sylva Hankeová ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Chlapec, který viděl pravdu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Chlapec, který viděl pravdu. Chlapec, který viděl pravdu Brožovaná bez přebalu lesklá . EAN: 9788088913320 ... Léčivé divadlo Gabriely Filippi vnímá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY