Kosmonaut z Čech

Kosmonaut z Čech - Jaroslav Kalfař | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Kalfař
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosmonaut z Čech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kosmonaut z Čech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kalfař. Číst Kosmonaut z Čech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kam nemůžeš poslat sondu, tam pošli člověka. Tím se řídila malá země z Evropy, když se ve sluneční soustavě objevil podivný oblak, slibující odhalení mnohých tajemství vesmíru. Stane se kosmonaut Jakub Procházka nejslavnějším mužem na Zemi? Nebo je celý projekt předem určený k nezdaru – ať už pro neznámou podstatu oblaku, nebo proto, že si s sebou Jakub vedle vědeckých zkušenosti veze i břímě minulosti? A dozvíme se, zda jsme ve vesmíru sami?


...ut z Čech je hluboce originální kniha, plná lidské vřelosti a humoru ... Kosmonaut z Čech : Fantasy a sci-fi : Nejlepší audioknihy ... ... . Čtivý a napínavý příběh skýtá řadu překvapení a zvratů. A kdo se spolu s ním vydá na cestu do hlubin kosmonautovy duše, možná se ani nebude chtít vracet. Kosmonaut z Čech Autor: Kalfař, Jaroslav Nakladatel: Plus EAN: 9788025906705 ISBN: 978-80-259-0670-5 Originál: The Spaceman of Bohemia Překlad: Volhejnová, Veronika Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Kosmonaut z Čech je nejlepší, nejpříjemnější, nejsrdce ... Kosmonaut z Čech - recenze | Databáze knih ... . vydání) Kosmonaut z Čech je nejlepší, nejpříjemnější, nejsrdceryvnější a nejzábavnější kniha, kterou budete letos číst. Na první pohled poznáte jakési spříznění s Gary Shteyngartem, Marťanem či Kelly Link, ale Jaroslav Kalfař má svůj zcela vlastní hlas. S jakou knihou se letos vydáte do dálek? Kosmonaut z Čech J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY