Kouzelné čtení - adventní interaktivní kalendář

Kouzelné čtení - adventní interaktivní kalendář - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - adventní interaktivní kalendář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelné čtení - adventní interaktivní kalendář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - adventní interaktivní kalendář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čekání na Vánoce a dárky může dětem připadat nekonečné. Zkraťte jim dobu adventu s Adventním kalendářem z edice Kouzelné čtení, který jim pomůže s odpočítáváním posledních dnů do Vánoc. Kalendářem je provede dědeček se svou vnučkou Anetkou, kteří pozorují dění před Štědrým dnem. Poodhalí dětem zajímavé informace z období adventu, pobaví je pohádkou, zazpívají si koledu, poslechnou si povídaní o vánočních tradicích. A co víc - každý den na děti čeká zábavný úkol. Tato kniha funguje pouze s elektronickou albi tužkou.


...ouzelné čtení - nechte knihy mluvit. Unikátní vzdělávací koncept pro přeškolní děti i školáky - interaktivní mluvící knihy plné zábavy! Aktualizujte si svou elektronickou ALBI tužku při nákupu nových knih nebo když si omylem své soubory smažete - Kouzelné čtení od ALBI! ... Kouzelné čtení - Elektronická tužka a knihy | ALBI eshop ... ... ADVENTNÍ KALENDÁŘ (51.0 MB) Verze 2.0 - upravené kvízy - 05.11.2019. Stáhnout soubor. ANGLICKÝ OBRÁZKOVÝ SLOVNÍK (161.4 MB) Verze 1.0 - 17.12.2015. Všechny informace o produktu Interaktivní hračky Albi Kouzelné čtení interaktivní mluvící kniha Adventní kalendář, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Albi Kouzelné čtení interaktivní mluvící kniha Adventní kalendář. Mlu ... Kouzelné čtení ... .4 MB) Verze 1.0 - 17.12.2015. Všechny informace o produktu Interaktivní hračky Albi Kouzelné čtení interaktivní mluvící kniha Adventní kalendář, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Albi Kouzelné čtení interaktivní mluvící kniha Adventní kalendář. Mluvící doplňky ze světa Kouzelného čtení, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY