Legendy: slavné sportovní okamžiky

Legendy: slavné sportovní okamžiky - Pavel Kovář | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kovář
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy: slavné sportovní okamžiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Legendy: slavné sportovní okamžiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kovář. Číst Legendy: slavné sportovní okamžiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo je praotcem českého sportu, kdo měl v roce 1934 právem získat titul mistrů světa ve fotbale, o kom napsal pohádku Ota Pavel a která sportovkyně získala jako první dvě zlaté medaile ve dvou různých disciplínách na jedné olympiádě? Komiksová publikace Pavla Kováře a Petra Vyorala nabízí odpověď na otázek mnohem více. Celkem 26 portrétů sportovních superhrdinů přináší ucelený pohled na legendární okamžiky československého a českého sportu.


...: slavné sportovní okamžiky Pavel Kov ... Legendy: slavné sportovní okamžiky Pavel Kovář ... ... ... Celkem 26 portrétů sportovních superhrdinů přináší ucelený pohled na legendární okamžiky československého a českého sportu. 319 Kč 399 Kč - ušetříte 80 Kč (20 %) Skladem. Detailní informace; Hledáte Legendy: slavné sportovní okamžiky od Pavel Kovář? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Legendy: slavné sportovní okamžiky přibližují formou komiksu i psaného textu životy mnoha českých osobností. Spisovatel Pavel Kovář a ilustrátor ... Kovar pavel vyoral petr legendy slavne sportovni okamziky ... ... . Spisovatel Pavel Kovář a ilustrátor Petr Vyoral přicházejí s opravdu krásnou publikací, která by neměla chybět pod stromečkem všech sportovních fanoušků. Legendy: slavné sportovní okamžiky. Přidat ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY