Nejjednodušší recepty

Nejjednodušší recepty - Tomáš Kosačík, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Kosačík,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejjednodušší recepty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejjednodušší recepty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Kosačík,. Číst Nejjednodušší recepty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Nejjednodušší recepty pro každý den je nezbytným průvodcem pro ty, kteří chtějí pokračovat v Nejjednodušším plánu na 29 dní, zhubnout další kg, usnadnit si vaření a cítit se lépe. Jsou to jednoduše připravená jídla ze surovin, které vždy najdete doma. To nejsnadnější, co lze ve zdravé kuchyni a z pár surovin vykouzlit! U většiny receptů trvá příprava jen 30 minut. Kompletní jídlo taky často připravíte jen v jednom hrnci, na plechu v troubě nebo na pánvi. Ideální pro ty, kteří nemají čas a přesto chtějí jíst zdravě. Velmi oceníte přípravu hlavně v situaci, kdy si chcete něco rychlého připravit na večeři nebo na druhý den do práce. Recepty jsou sestaveny tak, aby Vám po nich nebylo těžko, aby se tělu usnadnilo trávení a necítili jste se po jídle nafouklí. Součástí knihy je i úvodní textová část s dalšími radami a vysvětlením, které Vám při zdravém stravání hodně pomohou. V knize Nejjednodušší recepty pro každý den na Vás Čeká na Vás 116 receptů, které obsahují maso, ryby, běžné suroviny jako rýže, brambory a těstoviny. Uvaříte si masové i bezmasé pokrmy, teplé slané koláče chutné i po studenu a myslel jsem i na ty, kteří si chtějí upéct jednoduchou buchtu z plechu vhodnou na snídani nebo svačinu pro další dny. V knize se mimo jiné můžete těšit na tyto recepty z dostupných surovin, vše zdravé a připravené za pár minut: Nejjednodušší italské těstovinyŽampionový gulášKřupavý salát s parmskou šunkouPečená dýně s pohankouZeleninové špízy s nivovým dipemKrůtí paellaCuketový tataráčekMexická rýže s kukuřicíObrácený zeleninový koláčCuketová roláda s petrželkovými bramboryKoláč z kysaného zelíRýžový salát s tuňákemKuřecí polévka se zázvoremNadýchané buchtičky s kakaem a skořicíKuře na papricePizza koláčZdravý pudinkKřupavý květák s cibulovými kroužkyPečená krkovička a brambory z jednoho pekáčeGyros s hranolkami z trouby...a desítky dalších výborných jídel! V této knize si každý najde to své, bude Vám kažodenním pomocníkem v kuchyni a věřím, že Vám bude chutnat stejně jako všem, kterým jsme přinesli ochutnat a vraceli se k nám jen prázdné talíře.


...ejjednodušší recepty pro každý den je nezbytným průvodcem pro ty, kteří chtějí pokračovat v Nejjednodušším plánu na 29 dní, zhubnout další kg, usnadnit si vaření a cítit se lépe ... Nejjednodušší recepty - Tomáš Kosačík | Kniha na Alza.cz ... . Jsou to jednoduše připravená jídla ze surovin, které vždy najdete doma - to nejsnadnější, co lze ve zdravé kuchyni a z pár surovin vykouzlit! Kniha Nejjednodušší recepty pro každý den je nezbytným průvodcem pro ty, kteří chtějí pokračovat v Nejjednodušším plánu na 29 dní, zhubnout další kg, usnadnit si vaření a cítit se lépe. Jsou to jednoduše připravená jídla ze surovin, které vždy najdete doma. Nejjednodušší recept na domácí chléb: Úžasný výsledek téměř bez práce. 15. 02. 2020 | Doba čtení 5 minut ... Nejjednodušší recept na domácí chléb: Úžasný výsledek ... ... . Jsou to jednoduše připravená jídla ze surovin, které vždy najdete doma. Nejjednodušší recept na domácí chléb: Úžasný výsledek téměř bez práce. 15. 02. 2020 | Doba čtení 5 minut. Zobrazit další fotografie; Představujete si domácí chleba jako vrchol kulinářské magie a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY