Nesmrtelný Indian

Nesmrtelný Indian - Vladimír Souček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Souček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nesmrtelný Indian.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nesmrtelný Indian ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Souček. Číst Nesmrtelný Indian Online je nyní tak snadné!

POPIS


Indian, kultovní ikona mezi motocykly, přijíždí v unikátní publikaci z pera českého autora. Detailně zmapovaná historie značky, podrobné informace o nejpopulárnějším modelu Scout, základní pokyny k údržbě a renovaci, technické přehledy, ale i osobní zkušenosti řady sběratelů a majitelů Indianů. Celé publikace obsahuje více než 300 obrázků, fotek, schémat, nákresů a dobových dokumentů, z nichž mnohé nebyly dosud nikde publikovány.


...lný Indian Vladimír Souček. 5,0 ( 1) Projeďte se s ikonou mezi motocykly ... Nesmrtelný Indian - Vladimír Souček | Elektronická kniha ... ... . Indian, kultovní ikona mezi motocykly, přijíždí v unikátní publikaci z pera českého autora. Detailně zmapovaná historie značky, podrobné informace o nejpopulárnějším modelu Scout, základní pokyny k údržbě a renovaci, technické přehledy ... NESMRTELNÝ INDIAN LEGENDA MEZI MOTOCYKLY. Z původního ACE se přes model 401 vyvinul modernizovaný typ 402 prodávaný mezi roky 1929 a 1931. The original ACE four-cylinder model has been gradually improved and upgra ... Kniha: Nesmrtelný Indian - Vladimír Souček | Knihy.ABZ.cz ... . The original ACE four-cylinder model has been gradually improved and upgraded through the 401 model line to the 402 that was . Všechny informace o produktu Kniha Nesmrtelný Indian - Vladimír Souček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nesmrtelný Indian - Vladimír Souček. Obsah knihy: Nesmrtelný Indian. Indian, kultovní ikona mezi motocykly, přijíždí v unikát...SOUVISEJÍCÍ KNIHY