Běžecká bible Miloše Škorpila: Standardní dílo k zdravému běhání

Běžecká bible Miloše Škorpila: Standardní dílo k zdravému běhání - Miloš Škorpil | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Škorpil
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Běžecká bible Miloše Škorpila: Standardní dílo k zdravému běhání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Běžecká bible Miloše Škorpila: Standardní dílo k zdravému běhání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Škorpil. Číst Běžecká bible Miloše Škorpila: Standardní dílo k zdravému běhání Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize čtenář nalezne stovky osvědčených rad, tipů a nápadů, jak zapojit běh do života každého z nás, ať už chceme zlepšit výkon, zhubnout do plavek nebo se jen příjemně hýbat. Autor se detailně a čtivě zabývá problematikou tréninku, výživy, běžeckých zranění, relaxace či přípravy na závody, přičemž se stejnou měrou věnuje začínajícím běžcům, hobíkům i zkušeným běžcům, aby tak doložil, že běh není sport pro vrcholové atlety, ale že prospívá každému. Významnou součástí knihy jsou i podrobné tréninkové plány na 5 či 10 kilometrů, půlmaraton, maraton i ultramaraton. Kniha se věnuje všem zásadním tématům, o nichž se v běžecké komunitě živě diskutuje, ale přináší také v autorově nezaměnitelném stylu a s humorem odpověď na nejdůležitější otázku: proč a jak běhat až do pozdního věku.


...á bible Miloše Škorpila - Standardní dílo k zdravému běhání ... indurace - ABZ.cz: slovník cizích slov ... ... Běhání je plným právem nejvýznamnější sport naší doby. Kdo pravidelně běhá, posiluje si oběhovou soustavu, udržuje se v kondici a lépe vzdoruje mnoha civilizačním chorobám. ... Běžecká bible Miloše Škorpila přichází s odpovědí na ... Běžecká bible Miloše Škorpila Autor: Škorpil, Miloš Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020455338 ISBN: 978-80-204-5533-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 21,5 × 26,4 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Běžecká bible Miloše Škorpila přichází s odpověd ... Běžecká bible Miloše Škorpila: Standardní dílo k zdravému ... ... . vydání) Běžecká bible Miloše Škorpila přichází s odpovědí na všechny podstatné otázky, které nás k běhu a o běhu mohou napadnout. Stovky osvědčených rad, tipů a nápadů, jak zapojit běh do života každého z nás, ať už chceme zle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY