Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se

Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se - Ryan Holiday | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ryan Holiday
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ryan Holiday. Číst Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor ve své zatím nejlepší knize rozebírá ego, které je nepřítelem všeho, co opravdu chceme dokázat. Snaží se pomoci potlačit ego dřív, než nás zlozvyky z něj plynoucí svedou na scestí, a ukazuje, jak různá úroveň přebujelosti ega ovlivňuje úspěch člověka a jeho schopnost prosadit se. Člověk má sklon se přeceňovat a zveličovat své ambice … o to bolestnější pak bývají jeho pády. Kniha poskytuje návod, jak postupovat, aby ego nebránilo člověku v jeho rozvoji a dovedlo ho na cestu pokory a vnitřní disciplíny.


... váš nepřítel Autor: Holiday, Ryan Nakladatel: Management Press EAN: 9788072614981 ISBN: 978-80-7261-498-1 Originál: Ego Is The Enemy Překlad: Indruch, Igor Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 16,5 × 23,5 cm Rok vydání: 2017 (1 ... E-kniha: Ego je váš nepřítel - Ryan Holiday | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Ego je váš nepřítel Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se Kamkoli jdeš, tvé ego kráčí s tebou! Ryan Holiday . (Ego is the Enemy - Ryan Holiday) . Počet stran: 176 Rok vydání: 2017 ... Ego je váš nepřítel; Listování. Ego je váš nepřítel Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se Ryan Holiday. Kamkoli jdeš, tvé ego kráčí s tebou! Autor ve své zatím nejlepší knize rozebírá ego, kt ... Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit ... ... . Počet stran: 176 Rok vydání: 2017 ... Ego je váš nepřítel; Listování. Ego je váš nepřítel Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se Ryan Holiday. Kamkoli jdeš, tvé ego kráčí s tebou! Autor ve své zatím nejlepší knize rozebírá ego, které je nepřítelem všeho, co opravdu chceme dokázat. Snaží se pomoci potlačit ego dřív, než nás zlozvyky z něj ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY