Unknown Pleasures -Pohled do nitra Joy Division

Unknown Pleasures -Pohled do nitra Joy Division - Peter Hook | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Hook
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Unknown Pleasures -Pohled do nitra Joy Division.pdf


Chcete si knihu přečíst?Unknown Pleasures -Pohled do nitra Joy Division ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Hook. Číst Unknown Pleasures -Pohled do nitra Joy Division Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Konečně jsme se dostali na pódium, asi o dvacet minut později, podívali se do davu – pokud se to tak dá nazvat – a tam byli úplně vepředu všichni moji kámoši a pokřikovali na mě: ,Čááááu, Hoooky. Jak to jde, Hooky?´ Culili se na mě a zdvihali palce. Pomyslel jsem si, že je fajn, že se ukázali, ale ty úsměvy a palce si mohli odpustit. My v Joy Division jsme byli velice vážní. Spíš jsme preferovali mračení se.“ Těmito slovy líčí první koncert Joy Division Peter Hook, basák a autor této knihy. V jeho autobiografii se čtenář samozřejmě ale dozví i to, co předcházelo i co následovalo, tedy jak vznikla skupina Warsaw Pakt a proč se přejmenovala na Joy Division, jaké byly další koncerty a co zapříčinilo smrt Iana Curtise.


...y Division / New Order oficiálny merchandising ... Shop Pet Food & Supplies Brands| Petco ... . Hľadanie. Hľadať v tovare Hľadať v článkoch. Prihlásenie Nová registrácia . 0 ks / 0,00 € 0 ks . Úvod; O nás; Obchodné podmienky ... JOY DIVISION "Unknown Pleasures" [LP + MP3, 1979] - Debutové album nezaměnitelného hudebního úkazu. Co tón, to hit nejvyšší esence temnoty post punku či gothic rocku. Remaster 2007, reedice 2015, 180 Joy Division nie sú moja najobľúbenejšia kapela (možno tak v Top 50), ale kniha Unknown Pleasures sa pravdepodobne stane mojou najobľúbenejšou hudobnou biografiou. Možno práve preto, že ju písal 1) člen k ... Joy Division / New Order - CHILLI STYLE ... . Možno práve preto, že ju písal 1) člen kapely, 2) ktorý by dokázal napísať tak humorné dielo, aj keby nikdy nehral v kapele/kapelách tak zásadných pre britskú ... VITAJTE v e-shope CHILLI STYLE! Rockový,metal,gothic, punk a lifestyle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY