Velcí vynálezci

Velcí vynálezci - Marcin Jamkowski | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marcin Jamkowski
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velcí vynálezci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velcí vynálezci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcin Jamkowski. Číst Velcí vynálezci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naučná a zábavná kniha pro děti, která určitě zaujme i nejednoho dospělého. Čtivým a srozumitelným způsobem představuje životy 34 největších světových vynálezců a příběhy jejich největších objevů. Kromě informací, které děti mohou znát ze školy, přináší i mnohdy kuriozní historky, které se při „vynalézání“ staly, a může nenásilným způsobem probudit v dětech zájem o vědu. Kniha je bohatě ilustrována nádhernými obrázky Macieje Szymanowicze.


...vynálezci. Marcin Jamkowski, Maciej Szymanowicz ... Velcí vynálezci od A do Z - Fogato Valter, Berghelliová ... ... . Naučná a zábavná kniha pro děti, která určitě zaujme i nejednoho dospělého. Čtivým a srozumitelným způsobem představuje životy více než 30 největších světových vynálezců a příběhy jejich největších objevů. Kromě informací, které se děti dozvídají ve ... Velcí vynálezci Marcin Jamkowski, Maciej Szymanowicz. Seznamte děti s největšími světovými vynálezci formou zábavných historek! Naučná a zábavná kniha pro děti, která určitě zaujme i nejednoho dospělého. Čtivým a srozumitelným způsobem představu ... Velcí vynálezci | Tvoříme pro děti ... . Čtivým a srozumitelným způsobem představuje životy 34 největších světových vynálezců a příběhy jejich ... Víte, co vynalezl Jan Gutenberg, Alfred Nobel, Benjamin Franklin, Thomas Alva Edison nebo Nikola Tesla? Životy více než třiceti největších světových vynálezců a příběhy jejich největš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY