60. léta.Svět sovětského člověka

60. léta.Svět sovětského člověka - Alexandr Genis, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Genis,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
60. léta.Svět sovětského člověka.pdf


Chcete si knihu přečíst?60. léta.Svět sovětského člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Genis,. Číst 60. léta.Svět sovětského člověka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autoři nahlížejí na 60. léta v Sovětském svazu jako na jeho „viktoriánskou“ epochu, tedy epochu, která nebyla dobou vrcholného tvůrčího rozkvětu, ale dobou sentimentu a samolibého pohledu na svět. Všímají si jednotlivých fenoménů kulturního života země v dekádě plné výkyvů, ukazují, že nebyla ani zcela svobodná, ale také nešlo čistě o pokračování mocenského stalinského surrealismu, že byla plná nadějí i deziluzí.


...ta. Svět sovětského člověka Autor: Genis, Alexandr a Vajl, Petr Nakladatel: Volvox Globator Ústav pro studium totalitních režimů EAN: 9788075114952 ISBN: 978-80-7511-495-2 Originál: 60-e ... Alexandr Genis, Petr Vajl: 60. léta. Svět sovětského člověka ... . Mir sovetskovo čeloveka Překlad: Lenz, Linda Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 60. léta. Svět sovětského člověka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 60. léta. Svět sovětského člověka (Ukázka, strana 99) by ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kni - ha 60. léta. Svět sovětského člověka vyšla v roce 1988, čtyři roky potom, co jsme o ní začali přemýšlet. Během té doby se objekt našeho zkoumání zásadně p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY