Algoritmy a datové struktury objektově

Algoritmy a datové struktury objektově - Ivan Ryant | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Ryant
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Algoritmy a datové struktury objektově.pdf


Chcete si knihu přečíst?Algoritmy a datové struktury objektově ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Ryant. Číst Algoritmy a datové struktury objektově Online je nyní tak snadné!

POPIS


Některé výpočetní postupy a s nimi spojené struktury dat jsou v programování považovány za standardní, např.: bisekce, fronta, hledání nejkratší cesty v grafu. Programátoři je nevymýšlejí, nýbrž se je učí ve škole. V praxi je potom dokáží přizpůsobit na míru úloze, kterou právě řeší. Častěji však tyto postupy bývají k dispozici už naprogramované jako součást programovacího jazyka nebo knihovny, takže na programátorovi pak je, aby si jen správně vybral. Nicméně i k tomu potřebuje základní znalost standardních výpočetních postupů: Má k vyhledávání použít raději rozptýlenou tabulku, anebo vyhledávací strom? A třídit má raději haldou nebo přímým výběrem? K řemeslu programátora patří, že se dokáže rozhodnout správně. A právě to je hlavním cílem této učebnice.


...my a datové struktury objektově Autor: Ryant, Ivan Nakladatel: Ivan Ryant EAN: 9788027016600 ISBN: 978-80-270-1660- Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Datové struktury - ITnetwork.cz ... . vydání) Algoritmy a datové struktury Pokyny ke studiu Poznámka neformálně komentuje vykládanou látku.. Řešené úlohy označují vzorové příklady, které ilustrují probrané učivo. Příklad Uvádí zadání příkladu. Řešení: Uvádí podrobné řešení zadaného příkladu. Úlohy k samostatnému řešení obsahují zadání příkladů k procvičení probraného učiva. Úlohy . ... Algoritmy a dátové štruktúry prednáška 01 - YouTube ... . Příklad Uvádí zadání příkladu. Řešení: Uvádí podrobné řešení zadaného příkladu. Úlohy k samostatnému řešení obsahují zadání příkladů k procvičení probraného učiva. Úlohy ... Algoritmy a datové struktury objektově | Některé výpočetní postupy a s nimi spojené struktury dat jsou v programování považovány za sta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY