David Lama Free Cerro Torre: nemožné a já

David Lama Free Cerro Torre: nemožné a já - David Lama | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Lama
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
David Lama Free Cerro Torre: nemožné a já.pdf


Chcete si knihu přečíst?David Lama Free Cerro Torre: nemožné a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Lama. Číst David Lama Free Cerro Torre: nemožné a já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o volném přelezení nejobtížnější stěny nejvyššího vrcholu stejnojmenného horského masivu, který se nachází v Patagonii v Národním parku Los Glaciares v Argentině. Celá kniha je jedinečný a strhující příběh o posouvání hranic v jedné z mimořádných oblastí lidských aktivit, kterou je lezení a alpinismus. Mnoho unikátních myšlenek a názorů na současné trendy alpinismu a horolezectví. Co bylo před deseti lety nemožné se díky Davidu Lamovi stalo v roce 2012 skutečností.


...REE: Cerro Torre, Nemožné a já Přidat komentář ... David Lama Free Cerro Torre / Nejlevnější knihy ... . Kristy78. 1 02 ... Oceňuji, jakou vnitřní cestu David Lama během těch třech let, kdy se pokoušel o nemožný výstup, prošel a jak vlivem mediálního rozruchu přeformoval svůj prvotní lehce naivní názor. Skvělým doplňkem knihy je pak také film od Red Bullu, který je ... David Lama: David Lama Free Cerro Torre: nemožné a já, překlad Dana Bucharová, Alpy, 2016, ISBN 80-85613-53-0, 264 s. Film. Cerro Torre (2013); režie: Thomas Dirnhofer ... David Lama FREE: Cerro Torre, Nemožné a já (David Lama ... ... . Film. Cerro Torre (2013); režie: Thomas Dirnhofer - David Lama a první volný přelez cesty Compressor Route na Cerro Torre v Patagonii: trailer k Cerro Torre na YouTube Free Cerro Torre, nemožné a já. Neohodnoceno Tweet "David Lama vylezl Cerro Torre volně - to bych ještě před 10 lety považoval za nemožné." Rein...SOUVISEJÍCÍ KNIHY