Deset morálních paradoxů

Deset morálních paradoxů - Saul Smilansky | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Saul Smilansky
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Deset morálních paradoxů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deset morálních paradoxů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saul Smilansky. Číst Deset morálních paradoxů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paradoxy byly podrobně prozkoumány v mnoha oblastech lidského poznání, zatím se však nikdo systematicky nevěnoval roli paradoxů v naší reflexi morálky. Tento nedostatek se pokouší napravit izraelský filozof Saul Smilansky ve své vysoce originální knize Deset morálních paradoxů. Autor se snaží ukázat, že paradoxy nejsou pouze okrajovým fenoménem, nevyskytují se jen někde na hranicích našeho myšlení: setkáváme se s nimi v okamžiku, kdy se pokoušíme hlouběji promýšlet důležitá morální témata, jako je například smysl a účel trestání nebo „šťastné neštěstí“ či prospěšný odchod ze zaměstnání. Všechny morální paradoxy, které Smilansky rozebírá, jsou velmi překvapivé a znepokojující a ukazují, že realita může být mnohem složitější a dobrodružnější než naše zažité představy a teorie.


... byly podrobně prozkoumány v mnoha oblastech lidského poznání, zatím se však nikdo systematicky nevěnoval roli paradoxů v naší reflexi morálky ... Smilansky Saul - Knihkupectví Ládví ... . Tento nedostatek se pokouší napravit izraelský filozof Saul Smilansky ve své vysoce originální knize Deset morálních paradoxů. Paradoxy byly podrobně prozkoumány v mnoha oblastech lidského poznání, zatím se však nikdo systematicky nevěnoval roli paradoxů v naší reflexi morálky. Tento nedostatek se pokouší napravit izraelský filozof Saul Smilansky ve své vysoce originální knize Deset morálních paradoxů. Autor se snaží ... Smilansky saul deset moralnich paradoxu | Sleviste.cz ... . Tento nedostatek se pokouší napravit izraelský filozof Saul Smilansky ve své vysoce originální knize Deset morálních paradoxů. Autor se snaží ukázat, že paradoxy nejsou pouze okrajovým fenoménem, nevyskytují se jen ... Tento nedost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY