Iluze paměti: Falešné vzpomínky a proč jim věříme

Iluze paměti: Falešné vzpomínky a proč jim věříme - Julia Shawová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Julia Shawová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluze paměti: Falešné vzpomínky a proč jim věříme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Iluze paměti: Falešné vzpomínky a proč jim věříme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Shawová. Číst Iluze paměti: Falešné vzpomínky a proč jim věříme Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stává se vám, že najednou zapomenete, co jste chtěli udělat? Nemůžete přijít na jméno známého, kterého jste právě potkali? Tímto způsobem paměť chybuje celkem běžně. Co když se ale dopouští naprosto zásadních omylů, co když vámi dokonce manipuluje a vytváří vlastní verze vzpomínek a vybájenou minulost? Forenzní psycholožka Julia Shawová ve své knize zkoumá různé způsoby, kterými nás mozek vodí za nos. Staví na skutečných případech falešných přiznání, přiznání ke zločinům, jež se nikdy nestaly, ukradených vzpomínek cizích lidí a bludech všeho druhu. Především ale radí, jak posílit paměť právě na základě vědomí, že je nedokonalá a nespolehlivá. Iluze paměti nabízí jedinečný, ohromující vhled do lidské mysli a klade znepokojivou otázku, zda jsme schopní sami sebe opravdu poznat.


...měti: Falešné vzpomínky a proč jim věříme ... SHAWOVÁ, J., Iluze paměti - Spolek bubakov.net ... . Julia Shawová Nakladatel: ... Iluze paměti Falešné vzpomínky a proč jim věříme. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata ... Kniha Iluze paměti je pro naprostého laika možná trochu náročnější. Přesto ji doporučuji všem, kdo se o paměť, její ... Kvalitní český e-shop Alza.cz Elektro nabízí zboží Iluze paměti: Falešné vzpomínky a proč jim věříme za akční internetovou cenu 285 Kč. Pokud vás zajímají zkušenosti či recenze s ... Iluze paměti. Falešné vzpomínky a proč jim věříme — Academia ... . Pokud vás zajímají zkušenosti či recenze s tímto produktem, podívejte se na stránky obchodu (kliknutím na zelené tlačítko). Falešné vzpomínky a proč jim věříme ... Iluze paměti nabízí jedinečný, ohromující vhled do lidské mysli a klade znepokojivou otázku, zda jsme schopní sami sebe opravdu poznat. • Proč jsme obětí falešných vzpomínek •...SOUVISEJÍCÍ KNIHY