Kalendář Proměny 2020

Kalendář Proměny 2020 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kalendář Proměny 2020.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kalendář Proměny 2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kalendář Proměny 2020 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kalendář PROMĚNY vchází do dalšího desetiletí. Je tady s dalšími dvanácti fotografiemi, které představují české a slovenské osobnosti v úchvatných proměnách fotografa Petra Kurečky do filmových rolí. Těšit se můžete na Aničku Fialovou Janu Strykovou, Igora Orozoviče, Chantal Poullain, Marii Doležalovou s Markem Zelinkou, Martina Hofmanna a další známé osobnosti. Koupí loňského kalendáře jste podpořili projekty v Klatovské a Uherskohradišťské nemocnici.


...ř PROMĚNY 2016 je plný proměn slavných tváří ... kalendáře | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . V kalendáři se letos můžete těšit jako vždy na Chantal Poullain, Karla Gotta, Jana Budaře, Karla Heřmánka, Báru Hrzánovou, Vladimíra Polívku, Milana Kňažka, Lenku Krobotovou, Lilianu Malkinu, Davida Prachaře, Romana Šebrleho a Jitku Schneiderovou. Kalendář Proměny 2020 bude v prodeji v druhé půlce listopadu tradičně ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz tak ve větších knihkupectvích ... Fotogalerie: Petr Čtvrtníček na focení kalendáře Proměny 2020 ... .kalendarpromeny.cz tak ve větších knihkupectvích. Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku 2020 hvězdnými společníky. Fotograf Petr Kurečka připravuje pro herečku Chantal Poullain už 11. kalendář Proměny. V charitativním projektu inspirovaném kulturou a filmem nebudou chybět kultovní po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY