Měsíční šachta: Podivný příběh nejzáhadnější slovenské jeskyně

Měsíční šachta: Podivný příběh nejzáhadnější slovenské jeskyně - Martin Lavay | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Lavay
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Měsíční šachta: Podivný příběh nejzáhadnější slovenské jeskyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Měsíční šachta: Podivný příběh nejzáhadnější slovenské jeskyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Lavay. Číst Měsíční šachta: Podivný příběh nejzáhadnější slovenské jeskyně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spletité pátrání badatelů po legendárním útvaru známém jako Měsíční šachta. Měsíční šachta, Měsíční jeskyně, Moonshaft – nachází se kdesi pod slovenskými horami přírodní zvláštnost, která nemá ve světě obdoby? Důkaz, že před námi žili na Zemi jiné civilizace? Vstup do podzemní říše Agartha? Základna mimozemšťanů? Kosmická loď? Gigantický hudební nástroj určený k vyhubení lidstva? Nebo je historický příběh Měsíční šachty jen hrou tajných služeb a dokonalou mystifikací?


...ní šachta či Měsíční jeskyně (angl ... Měsíční šachta, Podivný příběh nejzáhadnější slovenské ... ... .Moonshaft) je označení pro záhadný podzemní prostor, který údajně 23. října 1944 objevil účastník Slovenského národního povstání kapitán Dr. Antonín T. Horák. Má se jednat o šachtu ve tvaru srpku měsíce, která je vytvořena z neznámého černého materiálu a nachází se na konci blíže neurčené vápencové ... Kniha: Měsíční šachta -- Podivný příběh nejzáhadnější slovenské jeskyně - Martin Lavay. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop ... Měsíční šachta | KNIHCENTRUM.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Měsíční šachta Podivný příběh nejzáhadnější slovenské jeskyně Martin Lavay. Spletité pátrání badatelů po legendárním útvaru znám...SOUVISEJÍCÍ KNIHY