Podvedená

Podvedená - Charlotte Linková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Linková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Podvedená.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podvedená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Linková. Číst Podvedená Online je nyní tak snadné!

POPIS


Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem.


...ku byla taky podvedená Goldie Hawn manželem, co nebyl její manžel ... Film Podvedená (1991), Deceived | TV Program ... . Ovšem to závěrečné dvacitiminutové napětí bylo lepší než mé napětí jestli nakonec ten zadeček přece jen neukáže. Podvedená Julie. 66 likes. Nevěra je všude kolem nás. Jdu se jí postavit kreativním bojem. Všechny postavy jsou smyšlené. Žádná z nich by normální život nepřežila :) Civilní Obrana - Podvedená Civilní Obrana. Loading... Unsubscribe from Civilní Obrana? Cancel Unsubscribe. Wo ... Podvedená (1991) - Deceived - FDb.cz ... . Loading... Unsubscribe from Civilní Obrana? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 4.44K. Loading... Těhotná Julie se vydává se svým přítelem na romantickou dovolenou. Od samého začátku má pocit, že je někdo sleduje. J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY