Až to budeš číst

Až to budeš číst - Mary Adkins | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mary Adkins
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Až to budeš číst.pdf


Chcete si knihu přečíst?Až to budeš číst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary Adkins. Číst Až to budeš číst Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román v „dopisech jednadvacátého století“ – emailech, textovkách a postech Iris Masseyové je třicet tři let. Má velké plány do budoucna, novou lásku… a rakovinu. Zbývá jí pár měsíců života. S blížícím se koncem se pokouší mimo jiné vyrovnat psaním blogu. Její přítel a šéf Smith Simonyi o tom neměl ani tušení; protože však jedním z posledních přání Iris bylo, aby její texty zveřejnil, nezbude mu, než se o to s pomocí Irisiny starší sestry Jade a nového kolegy Carla Van Snydera pokusit. Společné sdílení vzpomínek jim překvapivě přinese víc, než by čekali.


...udeš číst je poutavá kniha, od které se občas nedá odtrhnout ... Až tohle budeš číst - Mary Adkins | Kniha na Alza.cz ... ... Až tohle budeš číst - Knihy.cz ... udeš číst je poutavá kniha, od které se občas nedá odtrhnout. Čte se rychle a je příjemné, jak se v ní střídají úhly pohledu jednotlivých postav. Z některých z nich jsem v určitých pasážích byla zklamaná, ale jiné jsem si zase oblíbila. Až to budeš číst Autor: Adkins, Mary Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788075930545 ISBN: 978-80-759-3054-5 Překlad: Janků, Tereza Popis: 1× kniha, vázaná, 408 stran, česky Rozměry: 14 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 Až to budeš číst Publikováno v 21 kvě 2020 21 kvě 2020 od Zápisky jedné knihovnice Když se Iris Maseyová ve třiatřiceti letech dozví, že jí rakovina sebrala zbytek života, takže za půl roku už tady nebude, rozhodne se své...SOUVISEJÍCÍ KNIHY