Behemot: Dějiny továrny a utváření moderního světa

Behemot: Dějiny továrny a utváření moderního světa - Joshua B. Freeman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joshua B. Freeman
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Behemot: Dějiny továrny a utváření moderního světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Behemot: Dějiny továrny a utváření moderního světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joshua B. Freeman. Číst Behemot: Dějiny továrny a utváření moderního světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žijeme ve světě vyrobeném v továrně. Pocházejí z ní věci, které nás obklopují a bez nichž si nedovedeme představit moderní život. A i ten do značné míry pochází z továrny… Historik Joshua B. Freeman v erudované a zároveň čtenářsky přístupné knize zkoumá moderní svět a jeho průmyslovou revoluci z nečekané perspektivy: prostřednictvím samotných továren. První mechanizované tkalcovské stavy, monstrózní ocelárny i současné plně automatizované výrobní linky jsou přitom hlavními protagonisty širšího příběhu moderní civilizace: určují podobu a hodnotu práce, a tudíž formují společenské vztahy i politiku, kousek po kousku požírají přírodní zdroje a neustále chrlí další a další věci — výrobky —, jež dnes definují člověka a ničí planetu.


... moderní civilizace si vychovala svého Behemota, svou vlastní nepřemožitelnou supící obludu, která zotročuje lidstvo a požírá zemi: továrnu ... Jan Lukavec - Deník N ... . E-kniha: Behemot -- Dějiny továrny a utváření moderního světa - Joshua B. Freeman. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Podtitul: Dějiny továrny a utváření moderního světa - I moderní civilizace si vychovala svého Behemota, svou vlastní nepřemožitelnou supící obludu, která zotročuje lidstvo a požírá zemi: továrnu. Behemot: Dějiny továrny a utváření moderního světa kniha od: Joshua B. Freeman. 80 % . ... Behemot | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Behemot: Dějiny továrny a utváření moderního světa kniha od: Joshua B. Freeman. 80 % ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY