Buddhismus pro začátečníky: V otázkách a odpovědích

Buddhismus pro začátečníky: V otázkách a odpovědích - Thubten Chodronová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thubten Chodronová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buddhismus pro začátečníky: V otázkách a odpovědích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buddhismus pro začátečníky: V otázkách a odpovědích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thubten Chodronová. Číst Buddhismus pro začátečníky: V otázkách a odpovědích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Buddhismus pro začátečníky je kniha, která původně vzešla z nejčastějších dotazů, se kterými se autorka při své letité výuce setkávala, a to jak na Východě, kde je buddhismus tradičním náboženstvím, tak na Západě, kde je buddhismus něčím neznámým.Buddhismus pro začátečníky je knihou nejen pro ty, kteří se začínají o buddhismus zajímat, ale i pro ty, kteří jsou již na cestě, a potřebovali by sami systematičtější poučení ohledně některých témat. Kniha je uspořádána do 21 kapitol. V každé kapitole autorka odpovídá na nejčastěji kladené otázky v rámci daného tématu. V knize naleznete jak kapitoly zabývající se klasickými buddhistickými tématy, jako jsou třeba cíle buddhismu, karma, meditace, tak kapitoly, které se zabývají otázkami, které jsou nám na Západě bližší – jako např. vědou a znovuzrozením, emocemi v našem každodenním životě, dharmou a sociálním aktivismem. Na otázky Chodronová odpovídá jednoduchým a srozumitelným jazykem, aby pomohla čtenářům porozumět daným tématům a zároveň je navedla k tomu, jak mohou jednotlivé buddhistické principy vnést do každodenního západního způsobu života. Na tuto knihu lze tedy nahlížet i jako na příručku, která radí, jak vést mírumilovnější, ohleduplnější a spokojenější život, aniž by se člověk ihned musel stát buddhistou.


...smus pro začátečníky v otázkách a odpovědích kniha od: Thubten Chodron ... Tvůrčí psaní. V otázkách a odpovědích - Markéta Dočekalová ... ... . 90 % ... Kniha Buddhismus pro začátečníky v otázkách a odpovědích Přidat komentář. Godvind. 25.11.2019. Pokud se začínáte zajímat o buddhismus, pak je tato knížka velice dobrým začátkem. ... Buddhismus pro začátečníky je kniha, která původně vzešla z nejčastějších dotazů, se kterými se autorka při své letité výuce setkávala, a to jak na Východě, kde je buddhismus tradičním náboženstvím, tak na Západě, kde je buddhismus něčím neznámým. Buddhismus pro začátečníky je kniha, která původně vzešla z nejčast ... Konverzační otázky a odpovědi v angličtině pro věčné ... ... . Buddhismus pro začátečníky je kniha, která původně vzešla z nejčastějších dotazů, se kterými se autorka při své letité výuce setkávala, a to jak na Východě, kde je buddhismus tradičním náboženstvím, tak na Západě,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY