V nejlepším věku: Bohyně (skoro) nestárnou

V nejlepším věku: Bohyně (skoro) nestárnou - Martina Kemrová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Kemrová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V nejlepším věku: Bohyně (skoro) nestárnou.pdf


Chcete si knihu přečíst?V nejlepším věku: Bohyně (skoro) nestárnou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Kemrová. Číst V nejlepším věku: Bohyně (skoro) nestárnou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste žena a zmáhá vás někdy deprese z běžícího času? Máte pocit, že by bylo lepší být muž nebo náctiletá krasavice, že teď už je jen čas trénovat s maceškami na prsou? Pak je takhle kniha právě pro vás. 28 kapitol na 28 dnů, 28 důkazů, že život po padesátce je skvělý. A 28 drobných úkolů, které vám k tomu přesvědčení pomohou.Chytrý, ironický, a hlavně vtipný průvodce životem moderní ženy v nejlepším věku.


...pším věku: Bohyně (skoro) nestárnou Martina Kemrová Nakladatel: CPress 2019 V nejlepším věku Bohyně (skoro) nestárnou ... V nejlepším věku - Kemrová Martina - Knihkupectví Ládví ... ... a hlavně vtipný průvodce životem moderní ženy v nejlepším věku. 224 Kč 249 Kč - ušetříte 25 Kč (10 %) Skladem. Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... V nejlepším věku Bohyně (skoro) nestárnou. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Pěkně a vtipně naspaná kniha. Našla jsem tam samu sebe...je mi také 50 let a ta ... Kniha V nejlepším věku - Bohyně (skoro) nestárnou ... ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Pěkně a vtipně naspaná kniha. Našla jsem tam samu sebe...je mi také 50 let a také jsem už přestala být ,,blbá". ... A 28 drobných úkolů, které vám k tomu přesvědčení pomohou.Chytrý, ironický, a hlavně vtipný průvodce životem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY