Vizuomotorické listy, 2. díl

Vizuomotorické listy, 2. díl - Ivana Vlková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Vlková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vizuomotorické listy, 2. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vizuomotorické listy, 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Vlková. Číst Vizuomotorické listy, 2. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máte doma budoucího prvňáčka? Pak je druhá část tohoto kompletu určena právě Vám. Dopřejte své ratolesti pár minut denně pro rozvoj zrakového vnímání, rozlišování a souhry oka a ruky. Cílená stimulace vizuomotoriky je v tomto věku nezbytným předpokladem k úspěšnému zvládnutí čtení a psaní. Pokud vaše dítě zvládlo aktivity obsažení v první části tohoto kompletu (v pracovních listech Ruka – oko) a již získalo určitou obratnost při práci s jednotlivými předlohami, nasimulovalo správně zrakové vnímání, je čas propojit vše v písemném projevu. Právě proto je zde tento díl kompletu Vizuomotorické listy, Tužka – oko. Navazují na 1. díl a přirozeně stimulují souhru ruky a oka, tentokrát v písemné formě. Publikace je vhodná pro děti ve věku 5 až 7 let a pro děti s oslabením v oblasti zrakového rozlišování, vizuomotoriky, grafomotoriky či pozornosti. Materiál je rozdělen do dvou dílů, úkolům v této části předchází publikace Vizuomotorické listy, Ruka – oko.


...torické listy, 2. díl Ivana Vlková Nakladatel: Pasparta 2019 Práve preto je tu tento diel kompletu Vizuomotorické listy - 2 ... Vizuomotorické listy 1. díl - Pedagogika, didaktika ... ... . diel (ceruzka - oko). Nadväzujú na 1. diel a prirodzene stimulujú súhru ruky a oka, tentoraz súhru ruky a oka v písomnej forme. Právě proto je zde tento díl kompletu Vizuomotorické listy, Tužka - oko. Navazují na 1. díl a přirozeně stimulují souhru ruky a oka, tentokrát v písemné formě. Publikace je vhodná pro děti ve věku 5 až 7 let a pro děti s oslabením v oblasti zrakového rozlišování, vizuomotorik ... Vizuomotorické listy, 1. díl - Centrumučebnic.cz ... . Publikace je vhodná pro děti ve věku 5 až 7 let a pro děti s oslabením v oblasti zrakového rozlišování, vizuomotoriky, grafomotoriky či pozornosti. Materiál je rozdělen do dvou dílů, na tento díl navazuje publikace Vizuomotorické listy, Tužka - oko. Autor: Ivana Vlkov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY