Cesty za štěstím: Bhútán - Izrael - Island

Cesty za štěstím: Bhútán - Izrael - Island - Kristýna Tronečková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Tronečková
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty za štěstím: Bhútán - Izrael - Island.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesty za štěstím: Bhútán - Izrael - Island ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Tronečková. Číst Cesty za štěstím: Bhútán - Izrael - Island Online je nyní tak snadné!

POPIS


3 země, 3 kultury, 3 pojetí štěstí. Říká se, že některé věci je lepší prožít, než se je pokoušet definovat. O štěstí to platí dvojnásob. Vydejte se spolu s autorkou do třech různých zemích – do Bhútánu, Izraele a na Island – a zjistěte, co jejich obyvatele činí šťastnými. Je to rodina, příroda, poznání nebo náboženství? Tento cestopis kromě zážitků, nenadálých situací a dobrodružství dává také prostřednictvím rozhovorů nahlédnout pod pokličku života obyčejných lidí a ukazuje, co pro ně znamená štěstí a jak prožívají svoji spiritualitu.


... Cesty za štěstím …je esencí tří zemí; tří různých přístupů ke štěstí ... Cesty za štěstím | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Bhútán je země, kde moje duše rozkvetla. Island je země, kde se moje duše dotkla svých kořenů. Izrael je země, kde má mysl poznala svou sílu. Tato tři místa jsou esencí mé radosti a poznání. Kniha Cesty za štěstím …je esencí tří zemí; tří různých přístupů ke štěstí. Bhútán je země, kde moje duše rozkvetla. Island je země, kde se moje duše dotkla svých kořenů. Izrael je země, kde má my ... Cesty za štěstím: Bhútán, Izrael, Island - Kristýna ... ... . Island je země, kde se moje duše dotkla svých kořenů. Izrael je země, kde má mysl poznala svou sílu. Tato tři místa jsou esencí mé radosti a poznání. „Štěstí přichází zevnitř, je důležité myslet na lidi kolem sebe," říká autorky knihy Cesty za štěstím: Bhútán - Izrael - Island. Více zde: h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY