Co padá z nebe

Co padá z nebe - Selja Ahava | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Selja Ahava
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co padá z nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co padá z nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Selja Ahava. Číst Co padá z nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Možná že svět občas potřebuje události, které námi otřesou a probudí nás. V naší vesnici jsem takovým budíčkem já. Pokaždé když vstoupím do obchodu, připomenu všem zákazníkům, že nám nebe může kdykoli spadnout na hlavu. Finská autorka Selja Ahava obdržela za knihu, v níž se prolínají příběhy několika těžko uvěřitelných náhod, v roce 2016 Cenu Evropské unie za literaturu. Byla přeložena do několika jazyků a získala si srdce čtenářů na celém světě.


...o padá z nebe Přidat komentář. bookcase ... Karin knihomolka: Co padá z nebe (Selja Ahava) ... . 4 25. dubna. Zvláštní kniha, není pro každého. ... Ahava, Selja: Co padá z nebe Román popisuje osudy rodiny, jíž do druhdy poklidného a nikterak výjimečného života začne vstupovat až příliš mnoho nepravděpodobných událostí. A každá z nich všechny neodvolatelně zasáhne a obrátí jejich životy naruby, byť nemusí udeřit přímo jako blesk z čistého nebe. Finská literatura. Co se vám vybaví na ... Ahava, Selja : Co padá z nebe ... . Finská literatura. Co se vám vybaví na první dobrou, Mika Waltari? Většině lidí asi ano, ani já nejsem výjimkou. Abych si rozšířila obzory, sáhla jsem díky nakladatelství Beta po vcelku nenápadné knize s názvem Co padá z nebe. Náhody, náhody, náhody. Právě ty hrají velkou roli v komorním díle, které není jen tak pro každého,… Co padá z ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY