Darwinova dcera

Darwinova dcera - Ivo Budil | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Budil
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Darwinova dcera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Darwinova dcera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Budil. Číst Darwinova dcera Online je nyní tak snadné!

POPIS


V červnu 1941 se Berlín, metropole demokratického a pacifistického Německa, těší z míru a prosperity. Mladý lékař a antropolog Josef Mengele provádí po živém a kosmopolitním městě skupinu anglických turistů. V předsálí místního Přírodovědného muzea se tyčí socha zakladatele moderní evoluční teorie anglického přírodovědce Richarda Owena. Co se stalo s Charlesem Darwinem? Jak dopadne pátrání mladé Francouzky Constance Pinelové, kterou doprovází věrný společník Andrew Arrowsmith, po jejím zmizelém otci? A jak události roku 1858 zásadně změnily chod dějin? Ocitneme se ve světě, v němž Charles Darwin nikdy nevydal knihu O původu druhů. V napínavém příběhu s nečekaným rozuzlením nahlédneme prostřednictvím životních příběhů řady reálných a fiktivních osobností devatenáctého a dvacátého století do dramatického společenského, vědeckého a uměleckého života Francie a Velké Británie, vypravíme se do Lausanne, Florencie a Ardeche a pronikneme do vnitrozemí Amazonie a na tropické ostrovy Malajsie a Indonésie.


...a dcera. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha: Darwinova dcera - Ivo T. Budil | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Charles Robert Darwin (* 12. február 1809, Shrewsbury, Spojené kráľovstvo - † 19. apríl 1882, Downe) bol britský prírodovedec, ktorý sa zapísal do dejín ako pôvodca teórie evolúcie prirodzeným výberom.. Darwinov záujem o prírodné vedy sa rozvinul počas štúdia medicíny (ktoré nedokončil) a n ... Darwinova dcera | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .. Darwinov záujem o prírodné vedy sa rozvinul počas štúdia medicíny (ktoré nedokončil) a neskôr teológie na univerzite v Cambridge. Kniha Darwinova dcera je v. Přečtených: 3x: Chystám se číst: 12x: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY