Klinická psychiatrie v praxi

Klinická psychiatrie v praxi - Pavel Pavlovský, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Pavlovský,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klinická psychiatrie v praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klinická psychiatrie v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Pavlovský,. Číst Klinická psychiatrie v praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní učebnice je zaměřena na potřeby klinické praxe - soustřeďuje záměrně pozornost jen na ty problémy spojené s chorobami mozku, s nimiž se bude ve své každodenní praxi setkávat běžný lékař a které bude muset také sám řešit. Neopakuje údaje o všech duševních poruchách v celé jejich šíři, včetně teoretických základů, ale věnuje se vybraným onemocněním podrobněji, než bývá obvyklé v základních učebnicích.


...inickÁ psychiatrie v dennÍ praxi Podle diagnostických vodítek je pro stanovení diagnózy schizofrenie třeba, aby z příznaků uváděných pod body a) - d) byl přítomen alespoň jeden, resp ... Klinická psychiatrie v denní praxi / Nejlevnější knihy ... . dva příznaky ze skupiny pod body e) - i), a to po většinu období nejméně jednoho měsíce, popřípadě déle. Klinická psychiatrie v praxi Pavel Pavlovský, Jiří Raboch Nakladatel: Galén 2012 Všechny informace o produktu Kniha Klinická psychiatrie v denní praxi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Klinická psychiatrie v denní praxi. Klinická psychiatrie v praxi Autor: Pavlovský, Pavel a Raboch, Jiří Nakladatel: Galén EAN: 9788072625864 ISBN: 978-80-7262-586-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 158 st ... Klinická psychiatrie v praxi - Pavel Pavlovský, Jiří ... ... . Klinická psychiatrie v praxi Autor: Pavlovský, Pavel a Raboch, Jiří Nakladatel: Galén EAN: 9788072625864 ISBN: 978-80-7262-586-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 158 st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY